(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Elma Esansı

 65,00 490,00

Apple Fragrance. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-ELMA Kategoriler: ,

Açıklama

ELMA ESANSI

Apple Fragrance.

Pamuk Prenses’in Elma Kokusu…

Masallardan, kutsal metinlere, mitolojik eserlerden film afişlerine kadar evlerimizden eksik etmediğimiz en sevdiğimiz ve vazgeçemediğimiz elma kokusu için tabi ki anlatacağımız pek çok şey var…

Çocukluğumuzun ta kendisidir elma… Isırırken her seferinde suyu elimize yüzümüze bulaşan, içimize çekmeyi ihmal etmediğimiz o kokusuyla canlılığın, doğanın sembolüdür. Babaannemize gittiğimizde tepsilerin içinde bahçelerden toplanan dingin akşamların, kırmızı ve sarı rengin en güzel tazeliğidir. Geçmişte okullarda “okuma-yazma” öğrenildiğinde öğretmenlerin elmaları boyamasıdır. Kızaran elmalar başarının sembolüdür. Hayatın en iyi yönde ilk adımıdır. Değişimdir… Herakles’in 12 görevinden biri; dünyanın ucunda, güneşin battığı Atlas Okyanusu’nun gök kubbeyi taşıdığı yerde bahçeleri koruyan yüz başlı ejderhayla savaşmasıdır!

En sevdiğimiz Pamuk Prenses’in kokusudur elma kokusu…

Yaradılış efsanelerinde ilk günahı, ilk yasağı cennetten kovulmayı sembolize eder. Bir elma yüzünden başlar koskoca Truva Savaşı… Bir tür cennet betimlemesidir elma… Her kesimden, her coğrafyadan olan insan elmayı bilir. Elma kokusunu çok uzaklardan tanır, sever!

Şüphesiz mevsiminde hasat edilen elmaların en lezzetli özleriyle oluşturulan Elma Esansı en şık meyve kokularını tercih eden, seçici parfümsevenlerin en çok tercih ettiği kokuların en başındadır. Kokulara tutkuyla bağlanmanın verdiği haz Elma Esansı ile birleştiğinde, o muhteşem aromaların kokusu yaptığınız sabunlarla ve doğal ürünlerle biliyoruz ki kendini belli edecektir.

Elmanın ne zaman kültüre alındığı bilinmemekle birlikte M.Ö 3 binli yıllardan itibaren, içerdiği kuersetin, C vitamini ve kabuğunda bulunan çözünmez posa ile saymakla bitmeyen faydaları ile özellikle el, vücut temizliği ve saçlarda mis gibi elma kokusu ile muhteşem etkileri vardır.

Elma Esansı tıpkı narenciye, vanilya, tarçın kokuları gibi sabunlara en yakışan kokudur. Elma Esansı banyolarınızda ve stoklarınızda en seçkin malzeme listelerinizde, en sevdiklerinize armağan ettiğiniz hediyelerinizde en güzel anılarınızın sembolü olacaktır. Fark yaratacak özelliğiyle büyük bir özenle yaptığınız çalışmalara modern ve enerjik bir hava katacaktır.

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…