(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Eros Esansı

 80,00 590,00

Eros Esansı. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-EROS Kategoriler: ,

Açıklama

EROS ESANSI

İşte Doğal Sabun Yapımı sürecinin en afrodizyak kokusuyla karşınızdayız! Baştan çıkarıcı erkek Parfüm Esansı serimizin baş tacı! Bundan böyle kışkırtıcı etkisi ve kalıcı kokusuyla Losyon Yapımı Esansı ürünlerinizde satışlarınızı en yükseğe çıkaracak! Aynı zamanda gün boyu gösterdiği etkisi ve temiz içeriğiyle imza esansınız olacak… Kokunun adı neden Eros Esansı olarak düşünebilirsiniz. Lakin gelin şimdi Eros’un kim olduğunu birlikte araştıralım.

Eros’u nereden hatırlıyoruz?

Öncelikle bizler çocukluğumuzdan tanırız Eros’u. İzlediğimiz dizi ve filmlerden hatta. Birbirimize aşık olmak istediğimizde Eros geldi sanırdık.  Kısacası tombiş, sevimli kanatlı bir bebek okuyla gelirdi. Aynı zamanda o oku kime atarsa o aşık olurdu karşısındakine.

Yunan mitolojisinde Eros kimdir?

-Özellikle Eros Yunan mitolojisinin en tanılan küçük tanrılarından biridir.

-Aynı zamanda aşkın ve arzuların tanrısıdır

-Bu nedenle elindeki ok ve yayla bazen de meşale ile aşk ateşini sağlar. Hem ölümsüzleri hem ölümlüleri birbirine aşık eder.

-Böylelikle insanlar birbirlerini koklar ve aşık olur. Parfüm Esansı seçimlerinde Eros kokusu bu yüzden afrodizyaktır. Erkekler tarafından popüler olup, çokça tercih edilir.

-Eros’un adı “aşk tanrıçası”dır. “yüce sevgi” olarak Yunanca da bu kavram kullanılır.

-Tüm sanat eserlerinde sevimli, kanatlı bir bebek olarak betimlenir.

-Psikolojide Freud arzular, doyumlar, hayatta kalma dürtüsü kavramlar için Eros’u kullanmıştır. Bu nedenle yaşam dürtülerimiz bizleri ayakta tutan şeydir aslında.

Eros kokusuyla yapılan doğal losyonlar nasıl olur?

Doğal Sabun Yapımı sürecinin en zahmetli işi koku şeçimidir. Bundan dolayı kullanacağımız esansların yaptığımız ürün ve hediyelerde kendini göstermesi gerekir. Bununla birlikte doğru koku seçimleri mutlaka satışlarımızı arttıracaktır. Eros Esansı kalıcı ve özgür kokusuyla bu süreçte sizlere yardımcı olacaktır. Formülasyonlarınız bu esansla “aşk tanrısının büyülü kokusu” olarak listelerinizde yer alacaktır. “Eros’tan gelen bir okla ilk gördüğüne aşık olmayacak bir ölümlü yoktur”. Bundan böyle sizde yaptığınız losyonlarınızda bu sloganı kullanabilirsiniz. Eros annesi Aphrodite’ye de büyük bir sevgiyle bağlıdır. Sonuçta bu temel bilgiyi de annelere hediye hazırladığınızda kullanabilirsiniz.

Sabunaria farkıyla en doğru Parfüm Esansı seçimleri nasıl olur?

Bundan böyle aşkın kokusu olarak nitelendirdiğimiz esasımızı kullanabilirsiniz. Gönül rahatlığıyla temiz içeriğinden faydalanabilirsiniz. Doğal Sabun Yapımı ve Losyon Yapımı Esansı sürecinizde en büyük yardımcınız olacak esansımızı bu nedenle hiç beklemeden stoklarınıza almalısınız!

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…