(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Firdevs Esansı

 80,00 590,00

Firdevs Esansı. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: FRDVS Kategoriler: ,

Açıklama

FİRDEVS ESANSI

Firdevs kokusu. Cennetin ortası, en yüksek ve değerli yeri… Arşın altı… Cennet ırmaklarının olduğu yer… İçinde her türlü ağacın, özellikle üzüm bağlarının bulunduğu büyük yer! diye tanımlanır kitaplarda. İşte sizlere dünyanın en güzel kokularından birisini sunuyoruz. Bununla birlikte Firdevs Esansı serimizin en değerlisini. Üstelik Krem için esans ve Losyon yapımı esansı sürecinin efsanevi kokusunu…

Firdevs ne demektir?  

-Öncelikle Arapça kökenli bir kelime olduğu düşünülür. Lakin Grekçe veya Farsça’dan geldiği de söylenmektedir.

-Bunun yanında Şam yöresinde “bahçe” anlamında kullanılır

-Ancak edebiyatta üzüm ve asmaların çoğunlukta olduğu, sık ağaçlarla kaplı yemyeşil bahçeleri ifade etmek için kullanılmıştır.

Firdevs kokusu nasıl bir kokudur?

Çiçek Esansı serisindendir. Bundan dolayı kalıcı bir kokusu vardır. Bu yüzden kendinizi adeta asma bahçelerinde gezintiye çıkmış şeklinde hissedebilirsiniz. Aynı zamanda Firdevs kokusu tüm duyuları harekete geçiren bir esanstır. Üstelik kalbinizi, evinizi, banyolarınızı sıcacık kokusuyla saracaktır. Kısacası çocuklarınız bu kokuya el yapımı doğal sabunlarınızda bayılacaklardır. Sonuçta verdiğiniz hediyeleriniz Firdevs kokusunun güzelliğiyle hayat bulacaktır. Krem için esans arayışı sürecinin aranan bir kokusudur. Yapılan el yapımı doğal kremleriniz Firdevs kokusunun esintisiyle sizleri bambaşka dünyalara götürecektir.

Asma bahçelerinin muhteşem yeşil kokusu, üzümün şekerli kokusu toprağın gücünü hissettiren Firdevs Esansı hiç şüphesiz listelerinizin en başında favori esansınız olacaktır.

Neden doğal ürünler seviyoruz?

Öncelikle hepimiz doğa seviyoruz. Doğal ürünler kullanmaya çalışıyoruz. Başka bir deuişle içinde petrokimyasal ürün bulunmayan ürünlere göre doğal sabun, şampuan, krem, banyo malzemeleri tercih etmeye çalışıyoruz. Bunun yanında cildimiz için uyumlu, cildimize zarar vermeyen ürünler kullanıyoruz. Aynı zamanda doğal ürünlerin uzun kullanım süresinde yan etki göstermiyorlar. Üstelik saçlarımız ışıl ışıl kullandığımız doğal ürünlerle parlıyor. Cildimiz besleniyor. Losyon yapımı esansı arayışımızda mis gibi de kokuyorlar. Ancak el yapımı doğal sabun yaparken de bu böyle değil midir? Bununla birlikte kullandığımız esanslar ürünlerimizi etkilerler. Verdiğimiz hediyelerde farklı ambiyanslar yaratırlar. Güzel bir koku güzel bir el emeği, göz nuru sonucunda olur. Bu yüzden doğru esans seçimi çok önemlidir.

Sizlerde Çiçek Esansı serimizden sizlere sunduğumuz Firdevs kokusunu hiç düşünmeden stoklarınıza ekleyebilir. Cennet kokusu diye tabir ettiğimiz bu güzel koku ile satışlarınızı arttırabilirsiniz. Krem için esans ve Losyon yapımı esansı seçimlerinizde kalitemiz ve temiz içeriklerimizle hep yanınızdayız!

 

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…