(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Guccy Esansı

 80,00 590,00

Guccy Esansı. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-GCCY Kategoriler: ,

Açıklama

GUCCY ESANSI

Sabun Esansı ve Parfüm Esansı arayışınızda son noktayı koyuyoruz! Üstelik feminen, kalıcı aynı zamanda zarafetiyle baştan çıkarıcı… Aynı zamanda esans listelerinin en popüleri… Bunun yanında en çok arananı, hatta kraliçesi… En çok tercih edileni… Bundan böyle Evde Doğal Sabun Yapımı sürecinizin göz bebeği! Guccy Esansı ile hayallerinizdeki ürünler en etkileyici hale dönüşecek…

Neden en kaliteli doğal sabun tercih etmeliyiz?

-Öncelikle sabun, her gün bize eşlik eden, sağlığı ve temizliği korumamıza yardımcı olan yaygın bir hijyen ürünüdür.

-Aynı zamanda bazı sabunlar koku giderir, diğerleri antimikrobiyal, nemlendirici ve daha fazlasıdır. Bundan dolayı sabun hemen hemen her insanın günde birkaç kez kullandığı bir şeydir. Bununla birlikte çoğu durumda bazı bakteriyel ve viral hastalıkların bulaşmasını önlemede birincil araçlardan biridir.

-Ancak doğal sabunun bileşimi, sabunlaştırılmış yağlara dayanır. Bunun yanında doğal pigmentler ve uçucu yağların yanı sıra daha fazla bakım özelliklerini iyileştirmek için diğer bitkisel katkı maddelerini içerir. Ancak sabun üretim süreci, değerli özelliklerle mümkün olan en doğal ürünü elde etmeyi amaçlar. Bununla birlikte soğuk yöntemine dayanır. Bu, yağların daha düşük bir sıcaklıkta karıştırılmasından oluşur. Evde Doğal Sabun Yapımı zahmetli ve zor bir süreçtir.

Kaliteli esans seçimi önemi nedir?

Piyasada kolaylıkla ulaşabildiğimiz, merdiven altı şeklinde tabir ettiğimiz Sabun Esansı eğer kaliteli değilse yaptığımız doğal ürünlerimizde sonuçta büyük bir hüsran yaşarız. Aynı zamanda kalitesiz bir Parfüm Esansı kullanılarak yapılan bir doğal ürün istediğimiz sonuca bizleri ulaştırmaz. Hatta kullandığınız malzemelerin çöpe gitmesine dahi sebep olabilir. Bu yüzden Evde Doğal Sabun Yapımı sürecinde kaliteli bir esans kullanmak son derece önemlidir. Üstelik esanslar kokusuyla yaptığınız ürünlere hayat verirler. Bundan dolayı verdiğiniz hediyeler sevdiklerinizi önce kokusuyla mest eder. Sonuçta banyolarınızda kullandığınız kaliteli ürünler, kaliteli esanslarla yapıldığında kendini belli eder. Bu yüzden Guccy Esansı istediğiniz ve aradığınız kaliteyi sizlere doğal özleriyle sunacaktır!

 

 

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…