(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Kış Bahçesi Esansı

 65,00 490,00

Winter Garden fragrance. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-KISBAH Kategoriler: ,

Açıklama

KIŞ BAHÇESİ ESANSI

Hindistan cevizini kim sevmez ki? Üstelik güzelim palmiye ağaçlarını hatırlatır bizlere. Hatta yaz tadında kokusuyla hepimizi büyüler. Özellikle Soğuk Yöntem Sabun Yapımı Esansı sürecinin aranan meyvesidir. Bununla birlikte esansımız tarçının o enfes kokusuyla birleşti. Bundan dolayı yaptığınız doğal ürünlerde Parfüm Esansı seçimi yaparken düşünmeyin! Sonuçta Krem için esans arayışınız hindistan cevizi ve tarçının enfes kokusu ile ürünlerinizi efsaneleştirecek… Hindistan cevizi ve tarçınla ilgili bilmediğimiz çok şey var. Gelin birlikte araştıralım.

Hindistan cevizi ve tarçın kokusunu neden bu kadar çok seviyoruz?

-İlk olarak yoğun kokusu ve hafif tadıyla güzellik ve kozmetik sektörünün aranan kokularıdır

-Bununla birlikte el yapımı sabun, şampuan, krem üretimlerinde kokusuyla popülerdirler

-Hindistan cevizi tropikal bir meyve olmasından dolayı banyoların en aranan bitki özlerinden birisidir. Ancak tarçın kokusuyla aromatik bir yapıya sahiptir.

-Aynı zamanda atölyelerde doğal veya organik hindistan cevizi yağı, ekstraktı, maskeleri, peelingleri bolca üretilmektedir.

-Son olarak Soğuk Yöntem Sabun Yapımı Esansı sürecinde hindistan cevizi ve tarçın kokusuyla yapılan ürünlere temiz içeriğiyle uyumludur.

Krem için esans seçiminde kokuların gücü var mı?

Tarçın ve hindistan cevizi uyumu bir kokudur. Başka bir deyişle kokusu sakinlik ve huzur vericidir. Doğal sabun, krem, şampuan ve kozmetik yapımında hiç düşünmeden kullanılabilir. Kış Bahçesi Esansı günün en güzel zamanlarında sizi kokusuyla mutlu eder. Üstelik hindistan cevizi ve tarçın özleri ürünlerinizde istediğiniz o mistik kokuyu sağlar.

Hindistan cevizi aslında Hindistan’da bulunmamış!

Efsanelere göre hindistan cevizini Portekizli ve İtalyan denizciler bulmuştur. Tropikal iklimlerin hüküm sürdüğü yerlere gitmişlerdir. Kolomp Hindistan’a giden farklı bir yol aramıştır. Bahama Adaları’nda hindistan cevizini bulmuş ve insan kafatasına benzetmiştir. Başka bir deyişle ilk keşif burada olmuştur. Oysa Kolomp bu meyvenin Hindistan’dan geldiğini sanmıştır. Bu yüzden hindistan cevizi adını almıştır.

Esans seçiminde neden güzel koku kullanmalıyız?  

Parfüm Esansı seçimi yapılan ürünlerde kullanışlı olması için çok önemlidir. Krem için esans ve Soğuk Yöntem Sabun Yapımı Esansı seçimleri yapılan ürün bazında kokusuyla birbirinden ayrıştırılır. Bunun yanında güzel kokulu bir şampuanla saçlarımız mis gibi kokar. Bundan dolayı doğal, güzel kokulu bir krem de bizi aynı etkiyle etkiler. Sabunaria kalitesi ve güvenilirliği ile hindistan cevizi ve tarçın kokusunun muhteşemliğini sizlerin de yaşamanız dileklerimizle…

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…