(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Love Esansı

 80,00 590,00

Love Esansı. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: LOVESNS Kategoriler: ,

Açıklama

LOVE ESANSI

Aşkın tatlı büyüsünü esans ile hayat bulmasını ister misiniz?

Sabun Esansı kullanarak çok daha ayrıcalıklı olmak ister misiniz? Soğuk Üretim Sabun ve Evde Doğal Sabun Yapımı atölyelerinizi kokusu ile şenlendirmeye devam edecek!

Aşkın tatlı büyüsü ne demek?

Bu soruyu sizler de bizim aynı zamanda düşünmüşsünüzdür! Hayatımız boyunca yaşadığımız ilişkiler sonucunda birçok tecrübe kazandık. Fakat gerçek anlamda hiç aşık olduk mu? Olduk tabi ki! Yalnız karşı cinse olan duygularımız değil bahsettiğimiz! Peki nelere aşık olduk?

-Bazen çevremizde gördüğümüz küçücük bir çiçeğe,

-Aynı zamanda, uçsuz bucaksız denize,

-Son olarak burnumuzun ucunda tüten bir anımıza aşık olduk!

Yaşadığımız o güzel anlar kokusuyla bizi bizden aldı. Seneler geçse de sevdiğimiz bir kokuyu hiç unutmadık. Bu nedenle o koku bize aşık olduğumuz her şeyi hatırlattı! Evde Doğal Sabun Yapımı sırasında hatırladık en güzel duygularımızı.

Tanım olarak “Aşk, kişilerarası ilişki veya bir başka varlığa duyulan derin sevgidir. Aşk, en yüce erdem veya iyi alışkanlıktan, en derin kişiler arası sevgiden en basit zevke kadar bir dizi güçlü, olumlu duygusal ve zihinsel durumları kapsar.” şekliyle anılır kitaplarda… “Güven ve sadakat gerçek aşkın meyveleridir” denilir. Bunun dışında tutku ve şefkat da gerçek aşk ile birlikte hissettiğimiz duygular arasında yer alır. Soğuk Üretim Sabun Yapımı sürecinde de hatırlarız büyüsünü!

Kokular bize ne sağlar?

Bunların yanı sıra ya o bitmez tükenmek ruhumuza nefes aldıran aşkın gerçek kokusuna ne demeliyiz? Kokular gerçek anlamda hayatımızla bütünleşir. Bilimsel açıdan da aşk duygusuna neden olan temel hormonlar ve kimyasallar ile karşımıza çıkar. Bunlar testosteron, östrojen, dopamin, norepinefrin noradrenalin, serotonin, oksitosin ve son olarak vazopressin hormonlarıdır.  Bu hormonlar aşık olduğumuzda daha çok çalışır. Aşık olmak bizi bu yüzden mutlu eder. Bu yüzden aşkın bir kokusu vardır diyebiliriz. Love Esansı da bu yüzden sizlere sunulmuştur.

Aşkın Tatlı Büyüsü   

Sabunaria kalitesi ve temiz içeriğiyle satışa sunduğumuz esansı stoklarınıza acil eklemelisiniz. Unuttuğunuz ardınızda bıraktığınız hayallerinizi tekrar yaşamalısınız… Sonuçta hepimiz biliyoruz! Kısacası yüreğimizdeki her aşk bizi kokusuyla mutlaka etkileyecektir! Aşkın tatlı büyüsü esans ile hayat bulacaktır.

Atölyelerinizde Sabun Esansı seçerken bu esansı tercih edebilirsiniz. Evde Doğal Sabun Yapımı ve Soğuk Üretim Sabun Yapımı sırasında aşkın kokusunu kalbinizin derinliklerinde hissetmek isteyebilirsiniz. Verdiğiniz doğal el yapımı sabun hediyelerinizde de aşkın büyüsünü kokusunun zarafetiyle hissetmek isteyebilirsiniz.  Hazırladığınız el yapımı doğal bir şampuan, doğal bir krem, doğal bir losyon, maske, dudak balmı, banyo scrubu ya da banyo topu, kozmetik doğal bir ürün bu ihtiyacınızı kokusuyla karşılayacak, sizleri bambaşka hayallere sürükleyecektir.

Sabun Yapımında 7 En Çok Sorulan Sorular

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…