(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Maydanoz Tohumu Yağı – Parsley Seed Oil

 35,00 500,00

Maydanoz tohumu yağı (Parsley Seed Oil). Sabun ve kozmetik üretimi içindir.

INCI : Parsley Seed Oil
Soğuk Sıkım Yöntemi İle Elde Edilmiştir.
Origin : Turkey (Türkiye)

CAS No : 84012-33-9

 

 

Maydanoz yağı, C ve A vitaminleri olmaları nedeniyle son derece besleyici bir yağdır.

Stok kodu: MAYD01 Kategoriler: , , ,

Açıklama

MAYDANOZ TOHUMU YAĞI

Parsley Seed Oil

Güzelliğinizin Detoksu Maydanoz Tohumu Yağı…

Hayatımızdan hiç eksik etmediğimiz maydanozun binlerce faydalarını zaten biliyoruz. Diyet yaparken, spordan, spa’dan önce vücudumuzdan toksinleri atmak istediğimizde yaptığımız maydanoz kürleri, smoothie’leri istediğimiz o doğal ferahlığı bizlere veriyor. Yazarken, konuşurken “maydanoz” mu?, “maydonoz mu?” diye bizleri çelişkiye sokan maydanoz gibi maydanozun tohumundan elde edilen yağların da birçok faydası var!

Maydanoz Tohumu Yağı aromatik tadıyla güçlü bir şifa kaynağı olduğunu söylersek yanlış olmaz. İçeriğindeki vitamin, mineral kaynaklarıyla çok zengin ve faydalı bu yağ, farklı alanlarda olumlu sonuçlar vererek doğal sabun, krem, losyon, dudak balmı, şampuan yapımında da etkili olduğu kanıtlanmıştır. Maydanoz Tohumu Yağı K ve A vitaminleri bakımından oldukça zengindir. İçeriğinde özellikle yüksek oranda C vitamini barındırır.

Özellikle cildinizin parlak görünmesini istediğinizde, el ve yüz bakımına önem veriyorsanız, kullandığınız kaliteli bir yağ ile yaptığınız doğal bir sabun size istediğiniz huzuru verecektir. Saçlarınızın ışıltılı ve güzel parlaması ve daha arzu ettiğiniz birçok ışıltı; içerdiği antiseptik özellikler sayesinde Maydanoz Tohumu Yağı ile mümkün olacaktır.

 

Ek bilgi

Kaç ml

20 ml, 50 ml, 100 ml, 250 ml, 500 ml

Hoşunuza gidebilir…