(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Milk Cream Esansı

 65,00 490,00

Milk Cream fragrance. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-MILKCRM Kategoriler: ,

Açıklama

MILK CREAM ESANSI

Milk Cream fragrance

Bildik bir koku en güzel anılarımıza kadar götürür bizi… Büyükannemizin evindeki sütlü, kremalı kahvaltıların kendine özgü kokusu gibi. Tarif edemeyeceğimiz bir koku… Kokuyla birlikte anılarımızda canlanır. Kaybolduğunu sandığınız anılar; büyükannemiz, onun evine gidişimiz orada kahvaltı yapışımız… Peki nasıl oluyor da o koku unuttuğumuzu sandığımız anılarımızı canlandırabiliyor? Yaptığımız bir doğal sabunda, kullandığımız esansta büyükannemizi hatırlayabiliyoruz?

Tabi ki bu konuda yapılan birçok araştırma var! Yapılan çalışmalar kokunun katılımcıların anılarını tetiklediği gibi beyindeki hafıza ve duygu bölümlerini de tetiklediği sonucuna varılmıştır. Yani süt ve süt kremasının kokusunu hatırlamamızın en önemli sebebi budur. Sonuç olarak; kokular duygusal anıları tetikleme de görsel uyaranlardan daha başarılı!

İşte geçmişimizin, güzel anılarımızın, unuttuğumuz hatıralarımızın en hoş kokusudur “Milk Cream Esansı”… Doğal sabunların geleneksel kokusudur. Yumuşacık çocukluk hayallerin en mutlusudur. Süt kremasının en masum kokusudur. Anne sütünün saflığı, bağı gibi sarar hayatımızı… Anne sütünde de sabunsu bir koku vardır. İçindeki yağları parçalayan libaz enzimi nedeniyle, sabunsu kokar anne sütü de… “Milk Cream Esansı”na bize bağlayan, bebekliğimizi hatırlatan, çocukluğumuzun esintilerini yaşatan işte tüm bu karmaşık duygular geçmişin en güzel izleridir.

Banyolarınızın neşesi olacaktır “Milk Cream Esansı”… Sizlere, çocuklarınıza en sevdiğiniz anılarınızı hatırlatacaktır. Ilık bir duş sonrası, sabahları, okuldan geldiklerinde, yatarken ellerini yüzlerini yıkayan çocuklarınız “Milk Cream Esansı’nın eşsiz büyülü kokusuyla büyük bir keyif alacaklar, saçları mis gibi kokacak, yaşamın mutluluğunu “Milk Cream Esansı” ile hissedeceklerdir…

Siz de kokuların büyüsüne inanıyorsanız; samimiyseniz, arkadaş seven dost canlısıysanız, iyimserlik sizin için de çok önemliyse, dengenin, dürüstlüğün hayatınızın en önemli parçasıysa, güven veren, olgun, cesur bir yapınız varsa şüphemiz yok ki “Milk Cream Esansı” size çok iyi gelecektir!

Yapılan bir doğal sabunda en önemli dikkat edilmesi gerekenin, kaliteli bir malzeme olduğunu hepimiz biliyoruz. Kaliteli bir koku sabunlarınıza da kalite katacaktır. “Milk Cream Esansı” aradığınız o kaliteyi sizlere harika kokuyla sunacaktır. Sabun kokuları arasında en çok tercih edilen esanslardan biri olan, hediye sabunların ilk tercih edilen kokusu “Milk Cream Esansı” ile bambaşka hayallere yolculuklar yapmanız dileklerimizle…

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…