(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Papatya-Aloe Vera-Isırgan Otu Ekstraktı

 245,00 950,00

Chamomile – Aloe Vera – Nettle Extract

Papatya-Aloe Vera-Isırgan Otu Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir.
Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.

Inci Name: Water, Glycerin, Aloe Vera Leaf Extract, Anthemis Nobilis Flower, Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

Stok kodu: PAIEKS Kategoriler: ,

Açıklama

PAPATYA ALOE VERA ISIRGAN OTU EKSTRAKTI

Papatya Aloe Vera Isırgan Otu Ekstraktı Nedir? Özellikle hepsinin antioksidan etkisi var! Üstelik hepsi nem bombası. Aynı zamanda cilde ve saçlara dost. Hatta yapılan ürünlerde mucizeler yaratıyor. Bunun yanında şimdi de Papatya Aloe Vera Isırgan Otu Ekstresi olarak satışa sunuldu. Başka bir deyişle bu mucize karışım çok popüler. Üstelik Bitkisel Ekstraktlar listenize hemen alınabilir. Çünkü Doğal Ekstraktlar arasında çok trend. Bu nedenle saç maskesi yapımı, cilt maskesi yapımı esnasında kullanılabilir. Bunun yanında cilt serumu yapımı ve şampuan yapımı için çokça kullanılıyor. Hatta Papatya Aloe Vera Isırgan Otu Ekstresi krem yapımı, losyon yapımı ve saç bakım ürünü yapımı olarak kullanılabilir. Sonuçta saç bakım ürünü yapımı için harikalar yaratıyor. Papatya Aloe Vera Isırgan Otu Ekstraktı ile ilgili bilinmeyenler…

Papatya Aloe Vera Isırgan Otu Ekstresi Nedir? Faydaları Nedir?

Papatya Aloe Vera Isırgan Otu Ekstresi sivilceler üzerinde etkisi çoktur. Başka bir deyişle cildin canlı görünmesini sağlar. Bunun yanında kızarıklık yara ve çatlaklar için faydalıdır. Özellikle gözenekleri sıkıştırır. Üstelik cildi yumuşatır. Bu yüzden cilt lekelerine karşı savaşır. Bitkisel Ekstraktlar listesindedir. Aynı zamanda cilt serumu yapımı, cilt maskesi yapımı için idealdir. Aynı zamanda doğal peeling görevi vardır. Lakin göz altındaki morluklara iyi gelir. Çünkü şişliklere karşı mücadele eder. Özellikle Papatya Aloe Vera Isırgan Otu Ekstresi siyah nokta oluşumu için faydalıdır.

Bundan böyle Papatya Aloe Vera Isırgan Otu Ekstresi ölü deri üzerinde etkisi vardır. Çünkü yağlı ciltleri arındırır. Başka bir deyişle ciltteki kaşıntı için faydalıdır. Hatta cildi berraklaştırır. Bunun yanında losyon yapımı için çok tercih edilir. Papatya Aloe Vera Isırgan Otu Ekstresi Saçlar için etkisi büyüktür. Bu yüzden şampuan yapımı, krem yapımı için kullanılır. Doğal Ekstraktlar olarak böylelikle saçlara nem verir. Üstelik ışıl ışıl görüntü sağlar. Aynı zamanda saç derisini besler. Papatya Aloe Vera Isırgan Otu Ekstresi saçların hızlı uzamasında faydalıdır. Son olarak saç diplerini uyarır. Bu yüzden saç bakım ürünü yapımı ve saç maskesi yapımı için kullanılır.

Papatya Aloe Vera Isırgan Otu Ekstraktı cilt serumu yapımı, şampuan yapımı ve losyon yapımı için kullanılabilir. Doğal Ekstraktlar listesindedir. Temiz içeriğiyle saç bakım ürünü yapımı ve cilt maskesi yapımı için idealdir. Papatya Aloe Vera Isırgan Otu Ekstresi cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı için uygundur. Bitkisel Ekstraktlar olarak kullanılır.

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…