(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Doğal Sabun Kalıbı (8cm x 6cm)

 220,00

Doğal sabun üretimi içindir.  Yaklaşık 1 kg sabun kalıbı.

Ölçüleri:

Uzunluk – 26cm

En – 8cm

Boy – 6cm

Stokta yok

Stok kodu: KALIP01 Kategoriler: , ,

Açıklama

SABUN KALIBI

Doğal Yaşamın Bizlere Sunduğu Kalite…

Çağımızda teknoloji ve şehir yaşamının ne kadar hayatımızı kolaylaştırdığını, hayat kalitemizi arttırdığını düşünsek de, hepimiz doğaya dönüşüm hayalleri ile köklerimize yeniden doğmak isteriz. Ne var ki, doğal yaşamın bizlere sunduğu gerekliliğini hissetmek için çok büyük atılımlar yapmamıza da gerek olmadığı bu kadar gerçektir.

Yaşam tarzımız ne olursa olsun, yaptığımız doğal sabunlarımızda kaliteyi isteriz. Bu kalitenin doğuşu o kadar da kolay değildir. Doğayla bağlantımızı, ilişkimizi sağlamak, daha zengin bir ruh hali ve yaşamı için önemlidir. Kaliteli bir ürün için, kaliteli tercihler bu aşamada çok önemlidir.

Çok uzun yıllardan günümüze kadar uzanan doğal Sabun Kalıbı kullanımı, artık zaruri ihtiyaçtan daha ziyade otantik, sağlam, doğayla özdeşleşmiş, dayanıklı, yırtılmaz, cilasız, boyasız, kimyasal maddelerden yoksun oluşundan dolayı, teknolojinin her gün daha fazla gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren metal ve silikon sabun kalıpları yerine çok daha fazla tercih edilmektedir.

Doğal sabun üretiminde en zor süreç bekleme aşamasıdır. Yaptığınız sabunları elinize alıp onları koklamak, hissetmek istersiniz. Sabununuzu kalıptan çıkarıp nasıl olduğunu görmek de bu işin en şahane parçasıdır. Ancak acele edilerek erken kalıptan çıkarılan sabunlarda ezilmeler olabilir. Bu aşamada ahşap Sabun Kalıpları işinizi en iyi şekilde görmenizi sağlayarak, hissetmek istediğiniz o keyfi verir.

Tercih edeceğiniz ahşap Sabun Kalıbı, sağladığı izolasyon ile doğal sabununuzun sıcaklığını korumada yardımcıdır. Bu aşamada yüksek sıcaklıklarda süren sabunlaşma süreci hızlanır ve sabununuzun kalıptan daha hızlı çıkmasını sağlar. Hava akışı olmadığı için silikon ve plastik kalıplarda bu süreç daha uzundur.

Şüphesiz kaliteli ürünler ile yapılan işler iyi çıkar. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki; ürettiğimiz işlerde kaliteli ve iyi malzeme kullanılarak çıkan ürünler, kalitesiz malzemelerle yapılan ürünlere göre 10 kat fazla satılıyor! Çeşitli ölçülerde sunduğumuz doğal Sabun Kalıbı ile yaptığınız muhteşem sabunlarınızla gurur duymak arkadaşlarınıza, dostlarınıza hediye etmek, profesyonelliğin keyfini sadece hediyelerinizde değil, online satışlarınızda da çıkarmak için beklemeyin!

Hoşunuza gidebilir…