(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Salatalık Ekstraktı – Cucumber Extract

 160,00 600,00

Salatalık Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir.
Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci name: Water, Glycerin, Cucumis Sativus Fruit Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: SLTLKEKS Kategoriler: , , ,

Açıklama

SALATALIK EKSTRAKTI

Salatalık Ekstraktı nedir? Bu soruyu düşünmüş olmalısınız! Üstelik en sevdiğimiz Bitkisel Ekstraktlar serimizin en popülerini sunuyoruz! Cilt serumu yapımından şampuan yapımına, krem yapımından losyon yapımına kadar kullanıyoruz onu. Başka bir deyişle saç bakım ürünleri şahı, cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı aşamaları göz bebeği… Kısacası Doğal Ekstraktlar arasında en sevileni… Bundan böyle tartışmasız ilk tercihiniz. Bu nedenle salatalık ile ilgili tüm bildiklerimize beraber göz atalım.

Salatalığı ilk kim buldu?

Salatalık ilk olarak Christopher Columbus tarafından bulunmuştur. Fakat 1494 yılında Amerika kıtasına getirilmiştir. Bunun yanında Çin dünyanın en büyük salatalık üreticisi konumundadır. Salatalık güzellik endüstrisinin en çok kullanılan doğal malzemelerindendir. Kısacası salatalık özlerinden doğal yağlar ve Bitkisel Ekstraktlar yapılmaktadır.

Salatalık Ekstraktı cildimiz için faydaları nedir?

-Salatalık ekstresinin cildimiz için birçok faydası bulunur. Vitamin ve mineral dolu yapısı vardır. Cildimizin tüm vitamin ve mineral ihtiyacını doğal yoldan karşılar. Bunun yanında canlı bir cilde sahip olmanızı sağlar. Bu yüzden salatalık ekstresi cilt serumu ve cilt maskesi yapımında kullanılır.

-Ayrıca ciltteki sebum üretimini dengeler. Krem yapımı aşamasından sonra siyah nokta ve sivilce gibi cilt kusurlarını önler.

-Bundan dolayı el yapımı losyonlar, serumlar cildin yumuşak ve pürüzsüz bir şekilde görünmesini sağlar.

-Ayrıca antioksidan içeriği ile ciltteki lekeleri yok etmeye yardımcı olur.

-Özellikle C vitamini içeriği cildin taze ve canlı görünmesinde etkilidir. Bu nedenle doğal bir cilt ağartıcı özelliği vardır. cilt serumu yapımı ciltte oluşan lekelerin yok olmasını sağlar.

Doğal Ekstraktlar içinde bu yüzden en çok beğenilenidir. Anti-aging etkisi sayesinde kullandığınız serumlar cildinize adeta yeniden doğmuş gibi bir hava katacaktır.

-Yaptığınız cilt maskeleri ciltteki tüm şişkinlikleri alarak kısa sürede nemlenmesini sağlar

-Bununla birlikte ciltteki genişlemiş gözeneklerin küçülmesinde etkilidir. Başka bir deyişle doğal bir cilt ağartıcı özelliği vardır. Bu yüzden cilt kremi ve vücut kremlerinin göz bebeğidir.

Aynı zamanda vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B3, Vitamin B5, Vitamin B6, Folik Asit barındırır. Hatta Vitamin C, Kalsiyum, Demir, Magnezyum, Fosfor, Potasyum ve Çinko içerir. Böylelikle saç bakım ürünleriniz istediğiniz sonuca ulaşır. Bu yüzden şampuan ve saç kremleri ve saç maskelerinde bolca kullanılır.

-Sonuçta Salatalık Ekstraktı cildiniz ve saçlarınızda mucizevi etkisiyle yenilik ve parlaklık sağlar!

Bitkisel Ekstraktlar ve Doğal Ekstraktlar arama süreciniz popüler ekstremiz ile son bulacaktır. Aynı zamanda şampuan, kremi saç kremi, serum, losyon arayışınızda Salatalık Ekstraktı en büyük yardımcınızdır. Bundan böyle cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı süreciniz temiz içeriklidir. Saç bakım ürünü, cilt serumu yapımı, şampuan yapımı, krem yapımı, losyon yapımı aşamalarınızda rahatlığa erişeceksiniz! Son olarak kaliteli malzeme kullanarak yapacağınız ürünler sizleri yarı yolda bırakmayacaktır!

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…