(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 350 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Salatalık Esansı

 22,00 165,00

Cucumber fragrance. Sabun üretimi içindir.

Temizle
Stok kodu: ESANS-SALATALIK Kategoriler: ,

Açıklama

SALATALIK ESANSI

Cucumber fragrance.

Temizliğin Mucize Bitkisi Salatalık Kokusu ile Tanışın!

Doğayı, doğayla iç içe olmayı sevenlerin, tazeliğin, canlılığın, yeşilin en güzel kokusudur salatalık kokusu… Cildini, vücudunu sevenlerin ilk tercihidir. Temizliğin en doğal halidir.

Sabunlarını yaparken doğanın ve tazeliğin kokusundan hoşlananlara özel olarak üretilen Salatalık Esansı, kokusu ile sizi canlandırır. Güne çok mutlu bir başlangıç yaptığınızda Salatalık Esansı’nın size vereceği temizlikle hissedeceğiniz o haz, gün boyu tazeliğinizi ve ferahlığınızı korumanızı sağlayacaktır.

Salatalığın özü çok etkilidir. Salatalıkları dilimleyerek gözlerine ve cildine pealing yapmayan yoktur elbet! Sulu, içindeki mineral ve vitamin bakımından son derece zengin salatalık ile zengin içerikli doğal sabunlarınız birleştiğinde, elbette yaşam alanlarımız da bu fresh tazelik kokusundan nasibini alacaktır. El ve vücut temizliğinde zengin köpüğü sizi hayallerinizdeki yerlere, bitkilerin en doğal özüne götürecektir. Kimyasallardan arınmış, saf, doğal sabunlarınızla yaratacağınız Salatalık Esansı ritüelleri, yarattığınız hijyen ve verdiğimiz kaliteyle sizleri ödüllendirecektir.

Osmanlı zamanında sabun kullanmayıp yerine suyun içine soda, üt koku, kaşık otu kullanılarak bitki özleriyle banyo yapılırdı. Sabun yapımında kullanılan alkali, yüzyıllar boyunca yosun da içinde olmak üzere belirli bitkilerin küllerinden üretilirdi. 11. Yüzyıla kadar sabun kullanmayan Osmanlılar, salatalık özünün kokusunu çok daha sonra ki zamanlarda keşfettiler.

Canlılığın sembolü Salatalık Esansı ile neşeli ve mutlu bir hayata adım atabilir, verdiği tazeliği içinizde hissedebilir, zihninize hücum eden binlerce düşünceye karşı, doğanın o enfes zenginliğinin içinde siz de doğal sabunlarınızı en sevdiklerinize sunabilirsiniz…

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…