(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Salatalık Esansı

 65,00 490,00

Cucumber fragrance. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-SALATALIK Kategoriler: ,

Açıklama

SALATALIK ESANSI

Cucumber fragrance.

Temizliğin Mucize Bitkisi Salatalık Kokusu ile Tanışın!

Doğayı, doğayla iç içe olmayı sevenlerin, tazeliğin, canlılığın, yeşilin en güzel kokusudur salatalık kokusu… Cildini, vücudunu sevenlerin ilk tercihidir. Temizliğin en doğal halidir.

Sabunlarını yaparken doğanın ve tazeliğin kokusundan hoşlananlara özel olarak üretilen Salatalık Esansı, kokusu ile sizi canlandırır. Güne çok mutlu bir başlangıç yaptığınızda Salatalık Esansı’nın size vereceği temizlikle hissedeceğiniz o haz, gün boyu tazeliğinizi ve ferahlığınızı korumanızı sağlayacaktır.

 

Osmanlı zamanında sabun kullanmayıp yerine suyun içine soda, üt koku, kaşık otu kullanılarak bitki özleriyle banyo yapılırdı. Sabun yapımında kullanılan alkali, yüzyıllar boyunca yosun da içinde olmak üzere belirli bitkilerin küllerinden üretilirdi. 11. Yüzyıla kadar sabun kullanmayan Osmanlılar, salatalık özünün kokusunu çok daha sonra ki zamanlarda keşfettiler.

Canlılığın sembolü Salatalık Esansı ile neşeli ve mutlu bir hayata adım atabilir, verdiği tazeliği içinizde hissedebilir, zihninize hücum eden binlerce düşünceye karşı, doğanın o enfes zenginliğinin içinde siz de doğal sabunlarınızı en sevdiklerinize sunabilirsiniz…

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…