(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Tarçın-Şeker Esansı

 65,00 490,00

Cinnamon-sugar  fragrance. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-TARSEK Kategoriler: ,

Açıklama

TARÇIN – ŞEKER ESANSI

Tarçın Kokulu Şeker Tadında Mutluluklar…

Cinnamon-sugar fragrance.

Mükemmel kokuların en başında gelir tarçın kokusu… Binlerce yıldır pek çok medeniyette sabun kokularının, banyoların baş tacı olmuştur. Cinnamon adlı ağaçların iç kabuklarından elde edilen tarçın kokusunun kullanımı eski Mısır’a kadar uzanır.

Tarçın koku özelliği bakımından etkili bir sakinlik ve huzur vericidir. Tarçın kokusunu en efsane biçimde hissedebileceğiniz Tarçın – Şeker Esansı gününüzün en güzel zamanlarında size en tatlı duyguları yaşatır. Tarçın kokusunun en güzel halinin bulunduğu, mutluluğun gün boyu sizinle beraberliğidir Tarçın – Şeker Esansı…

En önem verdiğiniz ciltleriniz için kullandığınız doğal sabunlarınızın geleneksel bitmeyen kokusudur. Sabahınızın rengi, ferahlığınızın sembolüdür.

Birçok esansa anlam verir tarçın kokusu… Kokular arasında en bilindik olanı, en çok tercih edilenidir. “Baharatlı” olarak tanımlanan esansların çoğunda adı geçen o baharattır. Soğuk havalarda, karlı kış günlerinin burnunuza gelen, içinizi ısıtan kokusudur. Evde yayılan mutluluk sesidir. Yaptığınız sabunun özüdür. Katkısız, saf kokusudur. Kişiliğinizi, tarzınızı size en uygun şekilde yansıtandır. Her tarza, yaşa, beğeniye ve ruh haline hitap eden eşsiz bir kokudur.

 

El ve vücut temizliğinde bedenimiz ile ruhumuzun uyumu kullandığımız kokularda gizlidir. İşte tam da burada efsanevi koku Tarçın – Şeker Esansı’nın uyumu, size vereceği hazzı karşı koyulmazdır.

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…