(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Ahududu-Yaban Mersini Ekstraktı

 245,00 950,00

Ahududu-Yaban Mersini Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir.
Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.

Stok kodu: AYMEKS Kategoriler: , , ,

Açıklama

AHUDUDU YABAN MERSİNİ EKSTRAKTI

Ahududu Yaban Mersini Ekstraktı Nedir? İşte en sevdiğimiz ahududu… Aynı zamanda işte en sevdiğimiz yaban mersini ekstresi… Başka bir deyişle ikisinin birleşimi cilt ve saçlarda harikalar yaratıyor. Bununla birlikte siz de listelerinize eklemekte acele etmelisiniz!  Hatta cilt serumu yapımı, şampuan yapımı, krem yapımı aşamalarında kullanılıyor. Özellikle Ahududu Yaban Mersini Ekstresi losyon yapımı, saç bakım ürünü yapımı için ideal. Bunun yanında cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı için çokça kullanılıyor. Bitkisel Ekstraktlar statüsünde. Ahududu Yaban Mersini Ekstraktı ile ilgili merak edilenler…

Ahududu Yaban Mersini Ekstresi Nedir? Cilt ve saçlara faydası nedir?

Ahududu ve yaban mersini andioksidan deposudur. Bu yüzden serbest radikallerle ciltte savaşırlar. Aynı zamanda C vitamini içerirler. Bundan dolayı anti enflamatuar özellikleri vardır. Başka bir deyişle Ahududu Yaban Mersini Ekstresi anti aging etkisiyle cilt için faydalıdır. Bitkisel Ekstraktlar olarak kullanılır. Cilt serumu yapımı, şampuan yapımı için kullanılır.  Ahududu Yaban Mersini Ekstresi bununla birlikte cildin sağlıklı görünmesini sağlar. Özellikle cilt tonunu eşitlemesiyle tanılır. Bu nedenle citteki sivilcelere iyi gelir. Ayrıca saç büyümesini teşvik eder. Bununla birlikte krem yapımı ve losyon yapımı için idealdir.  Bunun yanında saç derisini besler. Saç bakım ürünü yapımı ve cilt maskesi yapımı iyi sonuçlar verir. Doğal Ekstraktlar arasındadır. Bu yüzden saç tellerinin güçlenmesine yardımcıdır. Ahududu Yaban Mersini Ekstresi öncelikle kuru saç sorunu, kepeklenme için idealdir. Saç maskesi yapımı için uygun üründür. Ahududu Yaban Mersini Ekstresi üstelik saçtaki kızarıklık ve kaşınmalara iyi geldiği bilinmektedir. Aynı zamanda Ahududu Yaban Mersini Ekstraktı güvenle kullanılabilir. Çünkü temiz içeriklidir.

Ahududu Yaban Mersini Ekstresi listelerinize alabilirsiniz. Sabunaria kalitesi ile güvenle kullanabilirsiniz. Özellikle Ahududu Yaban Mersini Ekstresi temiz içeriğiyle hediyeler hazırlayabilirsiniz. Bu yüzden saç maskesi yapımı, cilt maskesi yapımı için uygundur. Ayrıca saç bakım ürünü yapımı, losyon yapımı ve şampuan yapımı için kullanılır. Hatta cilt serumu yapımı için idealdir. Üstelik Ahududu Yaban Mersini Ekstresi krem yapımı için çok tercih edilmektedir. Doğal Ekstraktlar arasında en çok tercih edilendir. Bitkisel Ekstraktlar arasında en kalitelisidir.

 

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…