(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Bezelye Ekstraktı – Pea Extract

 150,00 575,00

Bezelye Ekstraktı (Pea Extract)

Kozmetik üretimi içindir.
Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci: Water, Glycerin, Pisum Sativum Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

 

Stok kodu: BEZEKS-1 Kategoriler: , , , ,

Açıklama

BEZELYE EKSTRAKTI – Pea Extract 

Bezelye Ekstraktı Nedir? Bezelyenin yapısında alfa karoten bulunuyor. İşte bu madde cilt ve saçlar için harikalar yaratıyor. Aynı zamanda kozmetik sektörü uzun yıllardır bezelyeyi kullanıyor. Hatta parlak bir cilt ve saçlar için Bezelye Ekstresi listelere mutlaka eklenmeli! Bunun yanında saç maskesi yapımı, cilt maskesi yapımı hep onunla oluyor. Özellikle saç bakım ürünü yapımı, losyon yapımı için hiç düşünmeden kullanılabilir. Başka bir deyişle Bezelye Ekstresi krem yapımı ve şampuan yapımı için uygun ürün. Çünkü kalitesi ile cilt serumu yapımı için uygulanabilir. Bununla birlikte Bitkisel Ekstraktlar serisinde. Bu yüzden Bezelye Ekstresi Doğal Ekstraktlar olarak çok tercih ediliyor. İşte mucize Pea Extract  ile ilgili gizli sırlar…

Bezelye Ekstresi Nedir? Cilt ve saçlar için faydaları nedir?

Bezelye Ekstresi içindebulunmaktadır. Özellikle kateşin, karotenoid vardır. Alfa karoten gibi önemli antioksidanlar barındırır. Aynı zamanda cilt için bu maddeler fayda sağlar. Hatta Bezelye Ekstresi cilt serumu yapımı, cilt maskesi yapımı için özellikle formüllerde yer bulmuştur. Bu yüzden cilde doğal parlaklık verir. Özellikle serbest radikallerle savaşır. Bunun yanında Bezelye Ekstresi cildin daha güzel görünmesini sağlar. Bundan dolayı Bitkisel Ekstraktlar listesindedir. Cildi yeniler. Bu nedenle ciltteki yağlanma ile savaşır. Bezelye Ekstresi cildi daha arındırır. Özellikle A ve K vitamini zenginidir. Başka bir deyişle şampuan yapımı ve krem yapımı için uygundur. Son olarak losyon yapımı için sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır.

Bezelye Ekstresi güçlü ve parlak saçlar sağlar. Başka bir deyişle ciltteki lekelerle mücadele eder. Çünkü içeriğinde folik asit vardır. Lakin sağlıklı yağlar saç ve cilt dostudur. Hatta Bezelye Ekstresi saç bakım ürünü yapımı için kullanılmaktadır. Bununla birlikte saç maskesi yapımı için popülerdir. Bu yüzden Bezelye Ekstresi potasyum, magnezyum cilt ve saç güçlenmesinde etkilidir. Aynı zamanda Doğal Ekstraktlar olarak listelere alınabilir. Bundan böyle saçların uzamasında yardımcıdır. Bezelye Ekstresi kuvvetli saçların çıkmasını sağlar. Son olarak saçları Bezelye Ekstresi derinlemesine temizler. Bu nedenle saçlarda ışıltı sağlar.

Bezelye Ekstraktı Sabunaria kalitesindedir. Aynı zamanda Doğal Ekstraktlar arasındadır. Bunun yanında cilt serumu yapımı, şampuan yapımı, krem yapımı için uygundur. Bezelye Ekstresi losyon yapımı, saç bakım ürünü yapımı ve cilt maskesi yapımı için kullanılabilir. Hatta Bezelye Ekstresi saç maskesi yapımı için çokça tüketilebilir. Bu yüzden Bitkisel Ekstraktlar listesindedir.

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…