(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Biberiye-Zeytin-Kekik Ekstraktı

 245,00 950,00

Rosemary – Olive Thyme Extract

Biberiye-Zeytin-Kekik Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir.
Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.

 

Inci name: Water, Glycerin, Olea Europaea Fruit Extract, Rosmarinus Officinalis, Leaf Extract, Thymus Vulgaris Leaf Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

Stok kodu: BZKEKS Kategoriler: , , ,

Açıklama

Saç Kremi Bazı (Eko)BİBERİYE ZEYTİN ZEKİK EKSTRAKTI

Biberiye Zeytin Kekik Ekstraktı Nedir? İşte doğadan gelen bitki özleri… Aynı zamanda biberiye, zeytin ve kekik mucizesi… Özellikle cilde dost! Bundan dolayı saçlar için harikalar yaratıyorlar. Üstelik biberiyenin antioksidanı, zeytinin nemlendirici etkisi, kekiğin doğal antiseptik özellikleri… Bundan böyle hepsi bir ekstrede buluştu. Biberiye Zeytin Kekik Ekstresi bununla birlikte cilt serumu yapımı, şampuan yapımı için cildi besliyorlar. Böylelikle krem yapımı, losyon yapımı ve saç bakım ürünü yapımı için idealler. Bu nedenle cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı için özellikle kullanılıyorlar. Hatta Bitkisel Ekstraktlar statüsünde. Son olarak Biberiye Zeytin Kekik Ekstresi Doğal Ekstraktlar olarak çok tercih ediliyorlar. Biberiye Zeytin Kekik Ekstraktı ile ilgili bilinmeyenler…

Biberiye Zeytin Kekik Ekstresi nedir? Faydaları Nedir?

Özellikle Biberiye Zeytin Kekik Ekstresi andioksidan kapsamlıdır. Doğal Ekstraktlar bu yüzden cildi serbest radikallere karşı korur. Aynı zamanda ciltteki kızarıklık ve tahrişe iyi gelir. Hatta saç maskesi yapımı ve cilt maskesi yapımı için kullanılır. Bundan dolayı sivilce ve akne gibi sorunlara karşı savaşır. Üstelik nemlendirici etkisi vardır. Çünkü Biberiye Zeytin Kekik Ekstresi cilde dosttur. Özellikle cilde ve saçlara nem etkisi büyüktür. Yalnız Bitkisel Ekstraktlar arasındadır. Bu nedenle saç derisini canlandırır.

Bununla birlikte saç köklerini güçlendirmesiyle bilinir. Başka bir deyişle cildin nem dengesini korur. Kurumuş ve pullanmış ciltlere iyi gelir. Antimikrobiyal özelliği vardır. Bundan dolayı Biberiye Zeytin Kekik Ekstresi doğal yapıya sahiptir. Ciltteki mikroorganizmalar ile savaşır.  Polifenoller ve biyoaktif unsurları içerir. Bununla birlikte Biberiye Zeytin Kekik Ekstresi saç bakım ürünü ve losyon yapımı için yardımcıdır. Üstelik Biberiye Zeytin Kekik Ekstraktı krem yapımı ve şampuan yapımı için sıkça kullanılmaktadır. Bu yüzden cilt serumu yapımı için iyi sonuçlar verir.

Sabunaria kalitesi ile Biberiye Zeytin Kekik Ekstresi kullanılabilir. Temiz içeriklidir. Doğal Ekstraktlar arasındadır. Cilt serumu yapımı, şampuan yapımı ve krem yapımı için uygundur. Losyon yapımı ve saç bakım ürünü yapımı için bolca kullanılır. Biberiye Zeytin Kekik Ekstresi Cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı için doğal içeriklidir. Biberiye Zeytin Kekik Ekstraktı listelerinize eklenebilir. Bitkisel Ekstraktlar olarak güvenilirdir.

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…