(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Dimethicone 350

 150,00 530,00

Dimethicone 350 Kozmetik için uygundur.

INCI Name : Dimethicone

Stok kodu: DMTC3 Kategoriler: , ,

Açıklama

Dimethicone 350 Nedir?

Dimethicone 350, silikon yağı olarakta bilinmektedir. Ancak yaygın olarak dimetikon olarak adlandırılmaktadır. Kullanıldığı ürünlerde iyi bir kayma özelliği katmaktadır. Aynı zamanda yapışkanlığın azalmasına yardımcı olmaktadır. İçeriklerinde kullanılan hammaddelerin yayılmasına etki etmektedir. Cildin korunmasına yardımcı olmaktadır. Bununla beraber saç ürünleri içinde idealdir. Saçların genel görünümünü iyiliştirir. Dimetikon 350, cilt bakım ürünlerinde kullanıldığı vakit mükemmel bir koruyucu bariyer görevi görmektedir.

Faydaları nelerdir?

Kullanılan cilt bakım ürünlerinde orta derece viskozite sunmaktadır. Dimethicone 350, silikadan türetilmektedir. Kozmetik uygulamalarda yapışkanlığı azaltmaktadır. Saç bakım ürünlerinde yumuşaklık vermesinin yanında cilt bakım ürünlerinde de aynı etkiyi göstermektedir. %1-%30 oranlarına kadar formülasyonlarda kullanılabilmektedir. Ayrıca krem ve saç kremi gibi üretimlerde saç ve cilde yayılması sırasında meydana gelebilecek sabunlaşma ve yapışkanlığı azaltması için kullanılmaktadır. Saç ve cilt bakımı ürünlerinde kullanıldığında kayganlık özelliği katar ve lüks bir his verir. Saçlardaki kıvırcıklığı azaltır aynı zamanda dolaşıklıkları açabilme özelliği bulunmaktadır. Bununla beraber saç tellerinin daha kolay taranabilmesine olanak sağlamaktadır. Dimetikon 350, bebek pişik kremlerinde de yaygın olarak tercih edilmektedir. Cildi rahatlatmak için kullanılan FDA onaylı bir bileşendir.

Toptan Dimetikon satın al

Toptan dimetikon 350 ve diğer çeşitleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda kozmetik üretimlerinizde kullanmak istediğiniz ürünleri ve alternatiflerini web sitemizden bulabilirsiniz. Yüksek alımlarda ki avantajlardan yararlanabilmek için müşteri temsilcimizle görüşme yapabilirsiniz. Satışını gerçekleştirdiğimiz kozmetik hammaddelerinin analiz ve sertifa raporları mevcuttur.

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr, 1 kg

Hoşunuza gidebilir…