(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Kabe Örtüsü Esansı

 80,00 590,00

Kabe Örtüsü Esansı. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: KBEESNS Kategoriler: ,

Açıklama

 KABE ÖRTÜSÜ ESANSI

Hepimizin hobi ve iş kolu olan el yapımı doğal sabun sürecinde koku seçimi için özel esanslar tercih edilmektedir. Ancak esans doğal maddeciklerden elde edilmiş koru zerreleridir. Üstelik kokulu el yapımı ürünler için kullanılan esanslar farklı çeşittedir. Başka bir deyişle parfüm ile esans arasında fark vardır. Oysa parfümler laboratuvar ortamında yaratılır. Bundan dolayı doğal ham maddenin benzeri olan kokudur. Özellikle parfümleri bu yüzden yapay olarak düşünebiliriz. Parfüm Esansı seçimi zor bir süreçtir.  Soğuk Yöntem Sabun Yapımı Esansı sürecinizi tercih ettiğiniz esanslarla istediğiniz şekle getirebilirsiniz. Son olarak Doğal Sabun Yapımı sırasında sizlerin istediği Kabe Örtüsü Esansı kalıcı özleriyle özel olarak sizlere sunulmuştur.

Kokular bizi nasıl etkiler?

Öncelikle koku hafızamız 24 saat boyunca çalışır. Bundan dolayı hiçbir zaman kapatılmayan duyumuzdur. Ancak koku duyularımız en önemli duyularımızdan birisidir. Bununla birlikte beynimizin hafıza, duygu ve yaratıcılığı tetikleyen bölümünde yer almaktadır. Yalnız koku duyumuz günlük duygularımızın %75’ini etkilemektedir. Bu yüzden hafızamızda önemli bir yeri bulunmaktadır.

Doğal Sabun Yapımı sürecinde esansları nasıl kullanmalıyız?

-Sabun esansları yaptığımız el yapımı doğal ürünlerimizin güzel koku yaymasını sağlamaktadır

-Bundan dolayı kullanacağımız esansın kaliteli ve temiz içerikli olması çok önemlidir

-Sabun yaparken kullandığımız yağlar, bir miktar koku verse de aradığımız kalıcılığı sağlamaz. Başka bir deyişle esans eklemek ürünlerimizin güzel kokmasını sağlar

-Kabe Örtüsü kokusu kalıcılığı ve kalitesiyle Doğal Sabun Yapımı sürecinizin baş tacı olacaktır.

Özel bir ruh hali ve ortam yaratmaya yarayan kokular bizleri çok daha fazla etkiler. Parfüm Esansı seçerken de bu böyledir. Yiyeceklerin aroması nasıl iştahımızı etkiliyorsa, kokular da böyledir. Bazı kokular bize enerji verirken bazıları da bizleri yatıştırır. İnsanoğlunun belki de en gizemli duygusu kokulara verdiği tepkilerdir. Bu yüzden kokuların enerjisi vardır. Bu enerji bizi derinden etkiler.

Son olarak Sabunaria kalitesi ve güvenilirliği ile sizlere sunduğumuz Kabe Örtüsü kokusu verdiğiniz hediyelerinizde istediğiniz o muhteşem duyguları sizlere yaşatacaktır. Üstelik Soğuk Yöntem Sabun Yapımı Esansı ve Doğal Sabun Yapımı sürecinizde en büyük yardımcınız olacaktır. Bununla birlikte el yapımı losyon, krem, sabun, şampuan, banyo malzemeleri kullanımı için uygundur. Bundan dolayı kalıcı kokusu ile sizleri büyüler. Lakin Parfüm Esansı olarak tercih edebileceğiniz Kabe Örtüsü kokusunu stoklarınıza mutlaka eklemeli, atölyelerinizde bulundurmalısınız.

 

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…