(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Kahve Ekstraktı – Coffee Extract

 160,00 600,00

Kahve Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir.
Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci name: Water, Glycerin, Coffea arabica seed Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: KHVEKS Kategoriler: , , ,

Açıklama

KAHVE EKSTRAKTI

Kahve Ekstraktı Nedir? Dünyanın her yerinde onu severek içiyoruz! Aynı zamanda yemeklerden sonra keyifli sohbetlerimizin vazgeçilmezi. Hatta 40 yıl hatırı var! Bu yüzden kokusu kendimizden geçiriyor. Üstelik yeni öğütülmüş bir kahve kokusunu kim sevmez ki? Bu nedenle Bitkisel Ekstraktlar arasında en popüleri. Bunun yanında saç maskelerinin, saç bakım ürünlerinin en keyiflisi.  Başka bir deyişle cilt serumu yapımı, şampuan yapımı, krem yapımı süreçleri onunla yapılıyor. Losyon yapımı ve cilt maskesi yapımı onunla şenleniyor. Bundan dolayı en çok aradığımız Doğal Ekstraktlar arasında. Kahve Ekstresi ile ilgili söyleyeceğimiz çok şey var!

Kahve Ekstresi cilt ve saçlar için faydaları nedir?

-Öncelikle cilt için çok önemli görevi vardır. Bu yüzden Bitkisel Ekstraktlar içinde en arananıdır.

-Cilt için peeling görevi üstlenir. Bu yüzden cildi yeniler. Cilt serumu yapımı ve cilt maskelerinde mucize yaratır.

-Aynı zamanda cildi pırıl pırıl parlatır.

-Üstelik kuru ciltler için çokça faydalıdır. Bundan dolayı özellikle kuru ciltlerde cilt hücrelerini yeniler.

-Doğal Ekstraktlar arasında Kahve Ekstresinin canlandırıcı özelliği vardır. Aynı zamanda ciltte bulunan bakteriler ile mücadele eder.

-Hatta birçok güzellik ürününde kullanılır. Kısacası saç bakım ürünü yapımında çok tercih edilir. Saç maskeleri yapımı için de kullanılır.

-Lakin minik kahve granülleri peeling etkisi yaratır. Çünkü cildin pürüzsüz görünmesini sağlar. Kahve Ekstraktı şampuan yapımı, krem yapımı ve losyon yapımı süreçlerinde en büyük yardımcıdır.

-Son olarak en önemli özelliği antioksidan içermesidir. Başka bir deyişle cildi serbest radikallerden korur.

Doğal Ekstraktlar kullanmayı seviyoruz! Aynı zamanda kokladığımızda güzel anılarımızı tetikleyen Kahve Ekstresini stoklarınıza mutlaka eklemelisiniz. Hatta cilt serumu yapımı ve saç maskesi yapımı için kullanmalısınız. Başka bir deyişle şampuan yapımı ve krem yapımı süreçlerinizi keyfiyle şenlendirmelisiniz. Bunun yanında Bitkisel Ekstraktlar listenize alabilirsiniz. Losyon yapımı ve saç bakım ürünü yapımı esnasında en büyük yardımcınız olacaktır. Bu yüzden Kahve Ekstraktı ile yapacağınız ürünlerin sonuçları güzel olacaktır. Özellikle cilt maskesi yapımı Kahve Ekstresi ile büyülü yolculuğuna çıkacaktır. Bundan böyle Sabunaria kalitesi ile listelerinizi şenlendirmenin şimdi tam zamanı!

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…