(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Kediotu Kökü Ekstraktı – Valeriana Extract

 150,00 575,00

Kediotu Kökü Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir.
Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci name: Water, Glycerin, Valeriana Ollicinalis Root Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: KOKEKS Kategoriler: , , ,

Açıklama

KEDİOTU KÖKÜ EKSTRAKTI

Kediotu Kökü Ekstraktı Nedir? Bitkisel Ekstraktlar arasında çok popüller… Özellikle Kediotu bitkisinin kökünden gelen mucize… Aynı zamanda uzun zamandır kozmetik endüstrisinde kullanılmaktadır. Bununla birlikte cilt ve saçlara tam bir dost olarak tanılıyor. Hatta Doğal Ekstraktlar arasında çok trend. Ayrıca Kediotu Kökü Ekstresi saç bakım ürünü yapımı aşamalarında büyük yardımcı. Üstelik losyon yapımı, krem yapımı ve şampuan yapımı içinde tercih edebilirsiniz. Bu yüzden Kediotu Kökü Ekstresi ile ilgili hiç duymadıklarınız…

Kediotu Kökü Ekstresi Nedir? Kullanım amaçları nelerdir?

-Kediotu Kökü Ekstresi kediotu bitkisinin kökünden elde edilmektedir. Özellikle Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika’da yaygın olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda İçerisinde birçok faydalı bileşenler bulunur. Bu yüzden valepotriatlar, valepotrienol en önemli cilde dost bileşenleridir. Cilt serumu yapımı ve şampuan yapımı için idealdir. Hatta Krem yapımı, losyon yapımı ve saç bakım ürünü yapımı için de kullanılır.

-Özellikle Kediotu Kökü Ekstresi tam bir cilt yatıştırıcıdır. Başka bir deyişle Bitkisel Ekstraktlar arasındadır. Bununla birlikte özellikle hassas ve kızaran ciltler için idealdir.

-Bunun yanında Anti-inflamatuar etkileri fazladır. Çünkü cilt üzerindeki hafif iltihapların azaltılmasında etkili olduğuyla tanılır. Üstelik cilt sağlığına önemli etkileri vardır. Böylelikle Kediotu Kökü Ekstresi Cildi sakinleştirir ve ferahlatır. Üstelik cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı için uygundur.

-Kediotu Kökü Ekstresi açlar için çok etkilidir. Bu yüzden şampuan yapımı ve krem yapımı aşamalarında iyi sonuçlar verir. Bunun yanında saçların ışıldamasını sağlar. Bu yüzden saç derisini ferahlatır. Hatta saç dökülmelerine iyi gelir. Böylelikle kaşıntı ve tahrişe karşı saçlarda ferahlık sağlar. Bu nedenle Doğal Ekstraktlar olarak Son olarak Kediotu Kökü Ekstresi saçların nem dengesini sağlamakta faydalıdır.

 

Sabunaria kalitesiyle Kediotu Kökü Ekstraktı listelerinize ekleyebilirsiniz. Üstelik atölyelerinizde cilt serumu yapımı ve şampuan yapımı için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Doğal Ekstraktlar olarak krem yapımı ve losyon yapımı için istediğiniz sonuçları alırsınız. Bu nedenle saç bakım ürünü yapımı ve saç maskesi yapımı için bolca kullanılır. Kediotu Kökü Ekstresi bunun yanında Bitkisel Ekstraktlar statüsündedir. Bu yüzden temiz içeriğiyle cilt maskesi yapımı için uygundur.

 

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…