(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Kekik Ekstraktı – Thyme Extract

 150,00 575,00

Kekik Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir. Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci name: Water, Glycerin, Thymus Vulgaris Leaf Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: KEKEKS Kategoriler: , , ,

Açıklama

 KEKİK EKSTRAKTI -Thyme Extract

Kekik Ekstraktı Nedir? İşte içeriğindeki yağ, mineral ve vitaminler açısından tam bir kral! Doğadan gelen mucize… Bu yüzden saçlar için doğal bir büyü! Saç maskesi yapımı ve saç bakım ürünü yapımı onunla oluyor.  Kekik Ekstresi cilt dostu… Ancak kalitesiyle güvenilir. Bu nedenle Bitkisel Ekstraktlar sürecinde harikalar yaratıyor. Son olarak kokusuyla bizi bizden alan, hayatımızda hep olan Thyme Extract ile ilgili her şey…

Kekik Ekstresi Nedir? Faydaları Nedir?

-Öncelikle Kekik Ekstresi kekik özlerinden elde edilir. Bu yüzden doğal bir özüt şeklindedir. Ayrıca doğal antioksidan kaynağıdır. Doğal Ekstraktlar içinde çokça faydası vardır.

-Bu yüzden cilt bariyerini destekler. Hatta cilde ışıltı sağlar. Aynı zamanda sivilce görünümünü azaltır. Özellikle antiviral özellikleri bulunur. Cilt serumu yapımı ve cilt maskesi yapımı için çok kullanılmaktadır.

-Bundan dolayı Kekik Ekstraktı yağlar, mineraller ve vitaminler açısından tam bir mucize bitkidir.

-Üstelik antiseptik özelliği bilinmektedir. Başka bir deyişle ciltte çıkan çıban gibi istenmeyen durumlarda kullanılmasıyla ünlüdür.

-Sonuçta anti ageing özellik içerir. Cildi ışıldatır. Temiz bir bakım sağlar. Son olarak böcek ısırıkları ve kaşıntıyı hafifletebilir.

-Kekik Ekstresi Özellikle cilt ve saçlar için birçok faydası bulunmaktadır. Şampuan yapımı ve krem yapımı faydaları saymakla bitmez. Aynı zamanda losyon yapımı için de kullanılır.

-Hatta sivilceleri kurutmak için kullanılır. Bununla birlikte cilt hücrelerinin yenilenmesini destekler. Bitkisel Ekstraktlar kategorisindedir.

-Saç bakım ürünü yapımı için saçtaki kuruluğu azaltır. Saç dökülmelerinin önüne geçer.

Sabunaria kalitesi ile Kekik Ekstraktı mızı güvenle kullanabilirsiniz. Bu yüzden kalitesi ve doğallığıyla listelerinize alabilirsiniz. Özellikle Bitkisel Ekstraktlar serimizin en önemli ekstresidir. Hatta cilt serumu yapımı, şampuan yapımı ve losyon yapımı için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda saç bakım ürünü ve saç maskesi yapımı için çok tercih edilmektedir. Doğal Ekstraktlar temiz içeriklidir. Başka bir deyişle cilt maskesi yapımı sürecinde tam yardımcıdır.

 

 

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…