(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Misvak-Propolis Ekstraktı

 245,00 950,00

Misvak-Propolis Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir.
Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.

Stok kodu: MPEKS Kategoriler: , , ,

Açıklama

MİSVAK PROPOLİS EKSTRAKTI

Misvak Propolis Ekstraktı Nedir? Misvak ağacının sapından elde edilen liflerin, propolis arı ürünüyle işlenerek ekstre oluşturduğunu düşünün. Hem misvak, hem de propolis bileşenleri… Üstelik bu ekstre cilt ve saçlar için harikalar yaratıyor. Kısacası cilt serumu yapımı, şampuan yapımı, krem yapımı için kullanılıyor. Özellikle faydaları saymakla bitmiyor. Hatta Misvak Propolis Ekstresi listelerinizin en başında yer alacak. Çünkü losyon yapımı, saç bakım ürünü yapımı için çok tercih edilmektedir. Bu yüzden Ekstraktlar arasında çok popüler. Bunun yanında misvak lifleri ve propolisten gelen bir şahaser… Bundan dolayı cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı hep onunla oluyor. Misvak Propolis Ekstresi ile ilgili bilinmeyenler…

Misvak Propolis Ekstresi Nedir? Cilt ve saç üzerinde faydaları nedir?

Propolis doğal antibakteriyel, antiviral özellikleri vardır. Ayrıca antifungal özellikleri vardır. Hatta misvak lifleri cilt için tam bir peeling etkisi yaratır. Özellikle Misvak Propolis Ekstresi antioksidan ve antibakteriyel özellikleri ile bilinmektedir.  Bu yüzden ciltteki serbest radikallere karşı savaşır. Oysa ciltteki oksidatif stresi azaltır. Misvak Propolis Ekstraktı böylelikle cildin sağlıklı görünmesini destekler. Işıltı verir.

Antibakteriyel özellikleri vardır. Lakin Antiseptiktir. Üstelik propolis doğal bir antibakteriyel özelliklere sahiptir. Bu nedenle ciltteki bakterilere karşı savaşır. Cilt serumu yapımı ve şampuan yapımı için uygundur. Misvak Propolis Ekstresi sivilce oluşumu azaltır. Cilt enfeksiyonlarıyla savaşır. Üstelik sivilcelere karşı etkilidir. Artık cilt temizliği için idealdir. Özellikle siyah nokta oluşumunu azaltır. Ciltteki yaralara iyi geldiği bilinir. Bitkisel Ekstraktlar krem yapımı, losyon yapımı için uygundur.

Saç dökülmesini azaltarak saç foliküllerinin yeniden güçlenmesini sağlar. Saçlar daha kalın ve sağlıklı görünür. Misvak Propolis Ekstresi saç derisini iyileştirme özelliği vardır. Saç bakım ürünü yapımı ve saç maskesi yapımı için kullanılır. Misvak Propolis Ekstresi hatta saç sağlığı üzerinde önemli etkileri vardır. Başka bir deyişle saç uzamasını önemli yönde sağlar. Sonuçta saçlara doğal parlaklık verir. Üstelik yumuşamasını sağlar.

Sabunaria temiz içeriğiyle kullanılabilir. Özellikle Doğal Ekstraktlar serisindedir. Aynı zamanda cilt serumu yapımı, saç maskesi yapımı, şampuan yapımı için kullanılabilir. Bunun yanında krem yapımı ve losyon yapımı için uygundur. Üstelik saç bakım ürünü yapımı ve cilt maskesi yapımı için çok tercih edilir. Son olarak Misvak Propolis Ekstraktı ile satışlarınızı güçlendirebilirsiniz.

 

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…