(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Pirinç Kepeği Mumu – Rice Bran Wax

 225,00 1.750,00

Pirinç Kepeği Mumu (Rice Bran Wax). El yapımı kozmetik üretimi içindir.

INCI : Oryza Sativa Bran Cera

Origin : Mexico (Meksika)

CAS No : 8016-60-2

Stok kodu: RICEWAX Kategoriler: , ,

Açıklama

Pirinç Kepeği Mumu – Rice Bran Wax

Güzelliğe ve tazeliğe ulaşmak için çareyi çok da uzakta aramamak lazım. Doğanın kendisi bizlere sayısız mucize sunuyor. Suyun içinde nemini alarak büyüyen pirinç taneleri kadar duru bir güzellik örneğin. Sonsuzluğa giden, suyun içinde dans eden dallarında mucizeler saklayan yeşil dallar… İşte o pirinç tanelerinin üst tabakasından narince sıyrılıp gelen pirinç kepeği özenle işlenip Sabunaria farkıyla mucizeye dönüşüyor!

Tamamıyla doğal içeriklerle kozmetik ürünler üretmek isteyen üreticilerin sıklıkla tercih edeceği pirinç kepeği mumu (wax), vegan olmasının yanı sıra katkı maddesi içermediği için herkesin severek ve iç rahatlığıyla kullanabileceği bir üründür. Ciltte ve saçlı deri de sihirler yaratan pirinç kepeği mumu, reçetelerinizde mutlaka yerini almalıdır. Pirin kepeği mumu, balsam ve krem yapımlarında nemlendirici etkisiyle cildinizi daha genç ve daha dinamik gösterecektir. Özellikle kuru ve hassas ciltlerde, cildin temizlenmesinde kullanılacak pirinç kepeği cildin tahriş olmadan temizlenmesi için oldukça büyük önem arz etmektedir. İçerisinde bulunan güçlü E vitaminleri ile cildiniz daima nemli ve genç gözükecektir.

Pirinç kepeği mumu saçlarda da mucizeler yaratacaktır. Yıpranmış, boyalı veya kuru saçların temel özelliklerinden birisi kırılarak kopmalar ve sağlıksız uzamalardır. Pirinç kepeği, saçları sarar ve yıpranmalara karşı korur. Lifli yapısı ve güçlü etkisiyle sihri tüm hücrelerinizde hissedebilirsiniz!

Vegan kullanıma uygun olan pirinç kepeği mumu, doğa dostu reçetelerinize güvenle ekleyebileceğiniz şahane bir ürün. Asya’nın nemli topraklarından gelen bu mucize ile tüm kozmetik ürünlerinizi oluştururken doğayı kalbinizde hissedeceksiniz! Katkı maddesiz binlerce ürün ile sabun yapmak arık çok zevkli! Hemen şimdi doğa gibi yemyeşil ve doğal bir reçete ile doğanın sihrini kucaklayın, mutlu ve sağlıklı bir güne merhaba diyerek uyanın!

Hoşunuza gidebilir…