(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Spirulina Ekstraktı – Spirulina Extract

 160,00 600,00

Spirulina Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir.
Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci name: Water, Glycerin, Spirulina Maxima Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: SPRLN Kategoriler: , , ,

Açıklama

SPIRULINA EKSTRAKTI

Spirulina Ekstraktı Nedir? Mucizevi bir yosun türünün büyüleyici etkisi! Üstelik besin olarak da tüketiliyor. Aynı zamanda yapısı itibariyle tam bir cilt bakımı dostu! Bitkisel Ekstraktlar serisinde en çok arananı! Saç maskesi yapımı, cilt maskesi yapımı, saç bakım ürünü yapımı için harikalar yaratıyor. Losyon yapımı, krem yapımı, şampuan yapımı, cilt serumu yapımı süreçlerinin en iyisi! Bundan dolayı Doğal Ekstraktlar listelerinin en başı. Şimdi gelin derin denizlerde birlikte yolculuk yapalım. Bundan böyle Spirulina Ekstraktı tercih edeceksiniz !

Spirulina Ekstraktı nedir? İçinde neler bulunur?

-Spirulina derin denizlerde yaşayan bir yosun türüdür. Aynı zamanda bu küçük bitkilerin özleri doğal yöntemlerle kurutulur. Bunun yanında özel işlemlerden geçerek Bitkisel Ekstraktlar elde edilir.

-Özellikle cilt serumu yapımı, şampuan yapımı, krem yapımı, losyon yapımı süreçlerinde çokça kullanılır.

-İçinde demir, kalsiyum, sodyum, pota­syum, bakır, magnezyum ve manganez, çinko, fosfor, selenyum vardır. Ayrıca yapısında vitamin karoten, nükleik asit, V manitol, klorofil, fenol gibi çeşitli enzimler bulunur. Spirulina Ekstresi ürünlerinizle dosttur.

-Bu yüzden Doğal Ekstraktlar arayışında cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı sürecinde en çok aranan ekstredir.

Spirulina Ekstresi faydaları nedir?

Spirulina Ekstraktı ile yapacağınız birçok ürün yüksek oranda E vitamini içerir. Çünkü güçlü bir antioksidandır. Aynı zamanda losyon yapımı, saç kremi yapımı, serum yapımı, şampuan yapımı sürecinde kullanılır. Başka bir deyişle E vitamini ve antioksidan cilt için korunma açısından çok önemlidir. Bu yüzden cildi besler, temizler ve sıkılaştırır. Hücrelerin derinden temizlenmesine yardımcı olur. Cildi siyah noktalardan ve sivilcelerden arındırır. Gözaltı morluklarına iyi gelir. Bundan dolayı Bitkisel Ekstraktlar cilde parlaklık verir. Cildin yağ dengesinde olumlu etkileri vardır. Ayrıca cildin bağışıklığını ve direncini arttırır. Üstelik cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı cilt ve saç kuvvetli bir şekilde yenilenir.

Bunun yanında Antienflamatuar bileşenler sayesinde akne tedavisine yardımcıdır. Mevcut sivilcelerden kurtulmayı sağlar. Losyan yapımı, cilt serumu yapımı, cilt maskesi yapımı kullanılmasıyla yenilerini önler. Aynı zamanda cilt hücrelerinin yenilenme sürecini etkiler. Bundan böyle cilt hızla iyileşir ve canlanır. Cilde tazelik, nem ve ışıltı katar. Yüksek klorofil barındırır. Son olarak Doğal Ekstraktlar ciltteki çeşitli renk bozukluklarını giderir.

Bizim faydalarını saymakla bitiremediğimiz Spirulina Ekstratı stoklarınıza hemen ekleyebilirsiniz. Bitkisel Ekstraktlar listesinin denizden gelen fresh tazeliğini sizler de hissedebilirsiniz. Üstelik Doğal Ekstraktlar ihtiyacınızı kalitesiyle ödüllendirebilirsiniz.  Bununla birlikte cilt serumu yapımı, şampuan yapımı, krem yapımı, losyon yapımı zor bir süreçtir. Saç bakım ürünü yapımı, cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı esnasında en büyük yardımcınızdır. Bundan dolayı Sabunaria kalitesi her zaman yanınızdadır!

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…