(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Civan Perçemi Ekstraktı – Yarrow Extract

 150,00 575,00

Civan Perçemi Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir.

Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.

Inci: Water, Glycerin, Achillea Millefolium Flower Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: CIVEKS-1 Kategoriler: , , ,

Açıklama

CİVAN PERÇEMİ EKSTRAKTI – Yarrow Extract

 Cildinizdeki gözeneklerin küçülmesini mi istiyorsunuz? Özellikle cildiniz mat ve solgun mu görünüyor? Civan Perçemi Ekstresi geçmişten günümüze doğal bir iksir. Hatta Civan Perçemi Ekstresi uzun yıllardır güzellik sektöründe kullanılıyor. Aynı zamanda saç maskesi yapımı, cilt maskesi yapımı onunla oluyor. Bu yüzden saç bakım ürünü yapımı, losyon yapımında harikalar yaratıyor. Özellikle Civan Perçemi Ekstresi krem yapımı, şampuan yapımı ve cilt serumu yapımı için aranan gizli iksir. Son olarak Bitkisel Ekstraktlar listesinde. Üstelik Doğal Ekstraktlar için kullanılıyor. İşte Civan Perçemi Ekstraktı ile ilgili bilinmeyenler…

Civan Perçemi Ekstresi Nedir? Cilt ve Saçlarda Nasıl harikalar yaratıyor?

Civan Perçemi Ekstresi cilt üzerinde faydası bulunduğu tespit edilmiştir. Aynı zamanda iyileştirici etkileri vardır. Hatta cilt üzerindeki kızarıklıklara iyi geldiği bilinmektedir. Üstelik Civan Perçemi Ekstresi cildin yenilenmesine yardımcı olur. Özellikle cilde parlaklık sağlar. Bitkisel Ekstraktlar arasındadır. Bunun yanında nem dengesini korur. Civan Perçemi Ekstresi özellikle gözeneklerin küçülmesinde etkilidir. Başka bir deyişle kırışıklıklar için de etkili olduğu bilinmektedir. Cilt üzerinde istenmeyen kızarıklıklar ve oluşan yaralara iyi geldiği bilinmektedir. Bu yüzden Civan Perçemi Ekstresi istenmeyen sivilcelerle savaşır. Akne konusunda etkilidir. Çünkü kalitesiyle cilt serumu yapımı ve losyon yapımı için bolca kullanılır. Bununla birlikte cilt maskesi yapımı için Civan Perçemi Ekstresi uygun üründür.

Saçlar için faydalıdır. Üstelik Civan Perçemi Ekstresi saç derisini besler. Yağ bazlı ekstredir.  Özellikle saçların uzamasında yardımcıdır. Aynı zamanda sağlıklı görünüm sağlar. Civan Perçemi Ekstresi saçların ışıldamasını sağladığı bilinmektedir. Bu yüzden saçların hızlı uzaması ve havalanması için etkilidir. Bununla birlikte saçlarda nem dengesini Civan Perçemi Ekstresi sağlar. Doğal Ekstraktlar listesine alınabilir. Son olarak şampuan yapımı, krem yapımı, saç bakım ürünü yapımı için kullanılır. Bu yüzden Civan Perçemi Ekstresi saç maskesi yapımı için etkili üründür.

Sabunaria kalitesiyle Civan Perçemi Ekstraktı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda cilt serumu yapımı, şampuan yapımı, krem yapımı için uygundur. Bununla birlikte Civan Perçemi Ekstresi losyon yapımı ve saç bakım ürünü yapımı için güvenilirdir. Bundan dolayı Civan Perçemi Ekstresi Bitkisel Ekstraktlar arasındadır. Özellikle cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı için Doğal Ekstraktlar arasındadır.

 

 

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…