(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Kuşburnu Çekirdeği Yağı – Rosehip Oil

 40,00 550,00

Kuşburnu yağı (Rosehip oil). Sabun ve kozmetik üretimi içindir.

INCI : Rosa Canina Fruit Seed Oil

CAS No : 84696-47-9 / 84603-96-0

Soğuk Sıkım Yöntemi İle Elde Edilmiştir.

 

 

Stok kodu: KUSB01 Kategoriler: , ,

Açıklama

KUŞBURNU ÇEKİRDEĞİ YAĞI

Rosehip oil

And Dağları’ndan Cildinize En Güzel Armağan!

Doğanın bizlere sunduğu mucizelerden hepimiz yararlanmayı seviyoruz! Siz de temiz, kaliteli ve güvenli bakım ürünlerine önem veriyorsanız, günlük bakım ritüellerinize, yaptığınız doğal ürünlerinize mutlaka Kuşburnu Çekirdeği Yağı ekleyerek cildinize ve kendinize inanılmaz faydalar sağlayabilirsiniz! Bunun için elbette kuşburnu çekirdeklerinden özenle seçilmiş kaliteli, soğuk sızım Kuşburnu Çekirdeği Yağı’nı listelerinize eklemeniz yeterli olacaktır!

And Dağları’ndaki yabani gül çalıları “rosa rubiginosa” tohumlarından elde edilen Kuşburnu Çekirdeği Yağı kullanan, ciltlerine hayran kalarak takip ettiğimiz ünlü modellerin güzellik sırlarını takip ettiğinizde; cilt bakım trendleri arasında büyük bir yeri vardır Kuşburnu Çekirdeği Yağı’nın… Antik çağlardan bu yana güzellik ve bakım sırlarının en önemli yağlarından biri olup, cildiniz için doğanın sunduğu bileşenleri ile cildiniz için besin kaynağı, bir tazelik hatta bir armağandır!

Kuşburnu Çekirdeği Yağı içeriğindeki mineral, vitamin ve bolca bulunan linoleik asit sayesinde sebum dengesini bozmadan size mükemmel bir nemlendirme sağlar. Bunun yanında cilt üzerinde gözenekleri tıkamayan bir bariyer oluşturarak cildinizi nem kaybına karşı uzun süre korur ve bunu yaparken yağlı bir his bırakmaz. Bütün bitkisel yağların içinde en az komedojenik etkiye sahip olan Kuşburnu Çekirdeği Yağı içerdiği linoleik asit ile akne oluşumuna neden olan gözenek tıkanmasını engeller.

Avrupa ve Afrika’da yabani olarak yetişen Kuşburnu Çekirdeği Yağı, yaban gülü meyvelerinin özünden ve kurutulmuş “rosa canina”, “rosa rubiginosa” ve “rosa moscahata” adlı kuşburnu çekirdeklerinden oluşan bileşenleri ile cildiniz için besin kaynağıdır.

Kuşburnu Çekirdeği Yağı, linoleik asit haricinde, oleik asit gibi doymamış yağ asitleri açısından zengindir. Aynı zamanda retinol, omega 3 ve omega 6 esansiyel yağ asitlerini içerir. Kuşburnu Çekirdeği Yağı’nın içeriğinde A, E, C ve D vitaminleri vardır. Aynı zamanda yüksek oranda antioksidan içerir. İçeriği sayesinde, cilt bakımında önemli bir yere sahiptir. Cildi destekler, ışıl ışıl bir görüntü sağlar. İçinde barındırdığı doğal mineraller, vitaminler ve yağ asitleri sayesinde; leke giderici, yenileyici bir etki sunar.

Şimdi Kuşburnu Çekirdeği Yağı’nı tasarım doğal sabunlarınızda kullanabilir; onlarca faydasıyla şampuan, krem, dudak balmı, losyonlarınızda inanılmaz etkileriyle buluşabilirsiniz…

Kuşburnu Çekirdeği Yağı ile tarifler

 


Ek bilgi

Kaç ml

20 ml, 50 ml, 100 ml, 250 ml, 500 ml

Hoşunuza gidebilir…