(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Limon Otu Yağı (Organik)

 60,00 360,00

Organik Limon Otu yağı. Sabun ve kozmetik üretimi içindir.

Temizle

Açıklama

INCI adı: Lemongrass, Essential Oil Organic (Cymbopogon Flexuosus Oil)

Güçlü Limon aroması ile canlandırıcı ve uyarıcı saf ve organik limon otu yağımız, Doğu Hint ürünüdür ve dışarıdan ithal edilmektedir. Ortamın enerjisini pozitif yönde yükseltecek olan bu yağ, çok güçlü bir limon aroması içerir.

Evinizdeki böcek ve sinekleri uzak tutmak için aromatik mum yapımında kullanabileceğiniz gibi kendin yap cilt bakım ürünlerinizde de kullanabilirsiniz.

Limon otu yağını bir başka yağ ile seyreltmeden asla doğrudan cildinize uygulamayın. Seçtiğiniz bir diğer yağı, limon otu yağına ekleyin ve kendi özel masaj yağı karışımınızı oluşturun. Biz seyreltici yağ olarak Tatlı Badem Yağı kullanmanızı öneririz. Özellikle spor sonrası yorulmuş ve gergin kaslarınızın rahatlaması için içerisinde limon otu bulunan bir masaj yağını tercih edebilirsiniz.

Aromaterapi ferahlatıcı kokusunun tadını çıkarmak için buhurdanlık veya difüzörünüze birkaç damla ekleyebilir ve ortamınızın kokusunu tamamen fresh hale getirebilirsiniz.

Veya sinek ve böcekleri ortamdan uzaklaştırmak için 3 damla limon otu, 3 damla çay ağacı ve 2 damla lavanta yağını karıştırıp buhurdanlık ya da difüzörünüzde kullanabilirsiniz.

Limon otu yağı güçlü bir yağdır bu nedenle limon otu yağını kullandıktan sonra doğrudan güneş ışığına maruz kalmaktan kaçının.

 

Organik Limon Otu Yağı ile tarifler

 


Ek bilgi

Kaç ml

20 ml, 50 ml, 100 ml, 250 ml

Hoşunuza gidebilir…