(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Tavşan Memesi Ekstraktı Yağ Bazlı

 195,00 750,00

Tavşan Memesi Ekstratı Yağ Bazlı . Kozmetik üretimi içindir.
Yağ Bazlıdır. Yağda Çözünür.

Stok kodu: YBTAVEKS Kategoriler: , ,

Açıklama

TAVŞAN MEMESİ EKSTRAKTI (YAĞ BAZLI)

Tavşan Memesi Ekstraktı Nedir? İşte dalları dikenli, kökleri şifalı Tavşan Memesi bitkisi. Özellikle ekstresi tüm dünyada kullanılıyor. Bu yüzden Tavşan Memesi özü güzellik endüstrisinin en çok tercih ettiği iksirlerden biri. Aynı zamanda Tavşan Memesi Ekstresi losyon, serum, maskeler onunla oluyor. Bunun yanında Bitkisel Ekstraktlar olarak kullanılıyor. Bununla birlikte Tavşan Memesi özü cilt serumu yapımı, şampuan yapımı, krem yapımı için ideal. Ayrıca saç bakım ürünü yapımı ve cilt maskesi yapımı için popüler. Üstelik Doğal Ekstraktlar listelerinde bir numara. Hatta saç maskesi yapımı esnasında harikalar yaratıyor. İşte mucize bitki Tavşan Memesi Ekstraktı ile ilgili merak edilenler… Yağ bazlı ekstraktlar…

Tavşan Memesi Ekstresi Nedir? Faydaları Nedir?

Tavşan Memesi Ekstresi içinde aktif maddeler bulunur. Özellikle bunlar steroit saponindir. Bu madde üstelik cilt üzerinde kan dolaşımı için etkilidir. Bu yüzden Tavşan Memesi özü cildin parlamasını sağlar. Aynı zamanda cildi yenilediğiyle bilinir. Bunun yanında cildin ışıldamasında Tavşan Memesi Ekstresi etkilidir. Bununla birlikte cilt serumu yapımı, şampuan yapımı için uygundur. Bu yüzden Tavşan Memesi Ekstresi cilt gözeneklerini küçültür. Hatta Doğal Ekstraktlar listesindedir. Ayrıca krem yapımı ve losyon yapımı için kullanılır. Başka bir deyişle cildin istediği nemi verir.

Tavşan Memesi Ekstresi cildi ışıl ışıl yapmasıyla ünlüdür. Özellikle saçlar için etkilidir. Bunun yanında saçlara nem verir. Bununla birlikte doğal nem dengesini sağlar. Üstelik saç bakım ürünü yapımı ve cilt maskesi yapımı için idealdir. Ayrıca saç derisindeki kızarıklara iyi geldiğiyle bilinir. Yağ bazlı ekstredir. Başka bir deyişle saçların sağlıklı uzamasını sağlar. Hatta saç kuruluğuna karşı etkilidir. Bu yüzden Bitkisel Ekstraktlar arasındadır. Son olarak saç maskesi yapımı için bolca tüketilmektedir.

Tavşan Memesi Ekstraktı Sabunaria kalitesindedir. Üstelik Tavşan Memesi özü Doğal Yağ Bazlı Ekstraktlar listesindedir. Aynı zamanda saç maskesi yapımı, cilt maskesi yapımı için aranan üründür. Bununla birlikte Tavşan Memesi özü saç bakım ürünü yapımı ve losyon yapımı için kullanılır. Bundan dolayı krem yapımı, şampuan yapımı için uygundur. Hatta bu öz cilt serumu yapımı için kullanılmaktadır. Başka bir deyişle Bitkisel Ekstraktlar olarak kullanılabilmektedir.

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…