(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Ebegümeci Ekstratı Yağ Bazlı – Malva Sylvestris Extract

 195,00 750,00

Ebegümeci Ekstratı Yağ Bazlı.  Kozmetik üretimi içindir.
Yağ Bazlıdır. Yağda Çözünür.

INCI NAME: Helianthus annuus Oil, Malva Sylvestris Flower/ Leaf Extract

Stok kodu: YBEBEEKS Kategoriler: , ,

Açıklama

Ebegümeci Ekstraktı ( Yağ Bazlı Ekstrat ) Nedir?

Kozmetik ürünlerinde özellikle son zamanlarda popüler hale gelen ebegümeci ekstraktı, cilt bakımı için çok faydalıdır. Ebegümeci ekstresi , cilt üzerindeki lekeleri, kırışıklıkları ve yorgunluk gibi etkenleri azaltmada çok etkilidir. Aynı zamanda cildi arındırır ve yumuşatır ve sivilce ve siyah noktalarla mücadele eder. Yağ bazlı ekstrakt olması su bazlı olmayan formüllerde kullanım kolaylığı sağlar. Black elderberry extract.

Yağ bazlı ekstrakt etkileri nelerdir

Black elderberry extract, cilt sağlığı için yararlarından biri de, ciltteki kuruluğu azaltmaktır. Cildi güçlendirir ve kırışıklıkları giderir. Aynı zamanda ciltteki sivilce ve siyah noktalara karşı etkilidir. Ebegümeci ekstraktı içeriğinde yer alan antioksidanlar ile cildi besler ve korur.

Black elderberry extract kozmetikte kullanımı;

Ebegümeci ekstraktının kozmetik kullanımı, cilt bakım rutininizi desteklemek için ideal bir seçenektir. Günlük cilt bakımı için, özellikle güneş hasarından korunmak için, ebegümeci ekstraktıyla birlikte kullanılan ürünleri tercih edebilirsiniz. Ebegümeci ekstraktının cilt sağlığı için faydaları saymakla bitmez. Cildinize sağlıklı bir görünüm veren bu özel ekstraktı denemeye değer! Ebegümeci Ekstresi yağ bazlı ekstrattır.

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…