(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Bu ürünü yeni yıkanmış cilde uygulayın. Cildin taze ve nemli görünmesini sağlamak için günde 1-2 kez uygulayın.Kalan serumu buzdolabında 2 haftaya kadar saklayabilirsiniz. Serumunuzu taze tutmak için, daha küçük porsiyonlar yapmak için tarifi yarıya indirebilirsiniz.

Limonotu ve Vanilya Kokulu Vücut Kremi (Tarif)

Vücudumuzun doğal olarak ürettiği bir madde olan Hyaluronik asit, aynı zamanda hyaluronan veya hiyalüronat olarak da bilinmektedir. Vücudumuzda özellikle gözlerde, eklemlerde ve derimizde bulunmaktadır. Hyaluronic acid cild için ne yapar? Sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Genel olarak görevi, kırışıklıkların görünümünü azaltmak, derimizin nemini korumasına yardımcı olmaktır. Dolayısıyla kuru cilde sahip olanlar için önemli bir kozmetik hammaddesidir. Bununla beraber tüm cilt tiplerine uygundur. Aynı zamanda antioksidan özellikleri ile donatılmıştır. Bu özellikler soğuk-sıcak hava, rüzgar, hava kirliliği, kimyasalların neden olduğu cilt üzerinde ki hasara karşı koruyucu ve onarıcı görev üstlenmektedir. Hyaluronik asitin çalışma prensibi çevreden su çekmektir. Ağırlığının 1000 katı kadar su tutabilmektedir. Bununla beraber hücrelerin içindeki nemi de düzenlemektedir. Yenileyici Hyaluronik Asit serum yapımı için tarifi sıklıkla sorulmaktadır. Şimdi size basit, ancak piyasada ki kaliteli serumlar kadar etkili tarif paylaşıcağız.

Malzemeler:

Yenileyici Hyaluronik Asit Serumu Yapımı Tarifi :

  1. Hyaluronic acid tozunu küçük bir kaseye koyun
  2. Soğuk Gül Suyu ekleyin ve çözünmesi için iyice karıştırın.
  3. Topaklanma  görüyorsanız, karışımı tamamen karıştırmak için küçük bir karıştırıcıdan veya mutfak robotundan yardım alabilirsiniz
  4. Karışımı cam bir şişeye aktarın
  5. Gliserin, Havuç Tohumu Yağı, Kekik yağı ve Aloe Vera jeli ekleyin.
  6. İyice Çalkalayın.
  7. Hazırladığınız ürünü  kullanmadan önce Hyaluronik tozunun tamamen çözünmesini sağlamak için serumu en az 4 saat bekletin.

TAKİPTE KALIN

Daha fazla tarif için bizi Instagram'dan takip edin.

Comments are closed.