(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Doğal Bitkisel Yağlar Toptan Satışı

Siz kendiniz ve sevdikleriniz için doğal içerikli sabunlar, kozmetik ürünleri yapabilirsiniz. Evde basit formüllerle cildiniz için en uygun yağlardan hazırladığınız karışımları güvenle kullanabilir, sevdikleriniz ve çevrenizdekilerle bu deneyiminizi paylaşabilirsiniz. Hatta bir adım öteye götürüp bu işten para bile kazanabilirsiniz. Amerika ve Avrupa da ki birçok ev kadını hatta erkekler bile kendi formülleri ile ya da internetten veyahut çeşitli kaynaklardan elde ettiği güvendiği formüllerden yaptığı doğal kremleri, doğal el yapımı bitkisel sabunları, vücut yağlarını satarak ev bütçesine katkı sağlıyorlar. Bu işi daha da ileriye götürüp üretim atölyeleri kurup hem ülke pazarına hem de uluslararası pazarlara açılıyorlar.

Yapmanız gereken sadece kendinize güvenmek. Size bu yolda lazım olacak bütün yağlar bizde mevcut. Kendi ürünlerimizde kullandığımız, özenle titizlikle seçtiğimiz bitkisel yağlarımız, esansiyel ve aromatik yağlarımız ve karışımlar için gerekli olan hemen hemen her şeyi burada toptan.sabunaria.com adresinde bulabilirsiniz.

Hindistancevizi yağı, gerek doğal sabun üretiminde gerekse krem, body scrub, balm yapımında sıkça kullanılan bir yağdır. Hindistancevizi yağını sadece hiçbir şey ile karıştırmadan da saçlarınız ve cildiniz için kullanabilirsiniz.

Shea yağı ya da karite yağı doğal kozmetik sektörünün vazgeçilmez nemlendiricisidir. Evde kendileri ve sevdikleri için el yapımı doğal kremler üreten bayanlar ve beyler bizim shea yağımızı çok beğendiler.

Bizdeki kakao yağı natürel. Kurumuş ciltlerinizi nemlendirin. Yapacağınız el yapımı karışımlarınıza ekstra nemlendirici özellik katacağı gibi yoğunlukta verecektir.

Hintli kadınların yüzyıllardır kullandıkları hint yağı el yapımı sabun yapımında sabununuza ekstra köpük katarken, cilt bakımı için evde yapmış olduğunuz formüllere güç katacaktır.

Argan yağı E vitamini deposu. Özellikle saç bakımında hindistan cevizi yağı ve shea yağı ile iyi bir ekip olacaktır.

Badem yağı hassas ciltleriniz için iyi bir yardımcı. Yüzyıllardır kullanılarak kendi ispat etmiş doğal ve bitkisel bir yağ.

Biberiye yağı keskin bir kokusu var ama ferahlatıcı. Biberiye antik çağlardan beri bir çok amaç için kullanılmıştır, güzellikte bunlardan biri.

Ve daha birçokları.

Sizin handmade yada el yapımı üretimlerinizde kullanabileceğiniz yağların kalitelilerini sizler için derliyoruz. Yeni trendleri takip edip, araştırıp ürün portföyümüze bulabileceğimiz iyi kalitede ki bitkisel yağları ekliyoruz. Sizler bizlerden tedarik ettiğiniz yağlar ve hammaddeler ile içiniz rahat bir şekilde kendiniz ve sevdikleriniz için doğal el yapımı ürünler yapabilir ve kullanabilirsiniz.

Biz doğal olan şeyleri çok sevdik sizlerin de sevdiğini biliyoruz.