(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Diffusser Okyanus Ferahligi Esansı

 80,00 590,00

Diffusser Okyanus Ferahligi Esansı

  • Oda kokusu

Açıklama

Difüzör nedir? Oda kokusu Nedir? Okyanus Ferahlığı Esansı

Evlerde ve işlerde sıkça karşımıza çıkan difüzör nedir sorusunu yanıtlayacağız. Basit anlamda difüzör uçucu yağları yada kokuları bir alana dağıtmak için kullanılan bir cihazdır. Özellikle aromatik esansları ve bitkisel uçucu esansiyel yağları dağınık bir tür buhara dönüştüren bir nesnedir. Sadece odaların güzel kokması için değil stres giderme ve daha kolay nefes alma gibi aromaterapi uygulamalarında sıklıkla tercih edilmektedir. Kapalı ortamların havasını değiştirmek için genellikle difüzör, buhurdanlık ve kamış difüzörler kullanılmaktadır. Difüzörün içerisine birden fazla esansiyel yağ karışımını oda kokusu esansı da ekleyebilirsiniz. Genellikle aromaterapi difüzör yağları, lavanta yağı, okaliptüs yağı, ylang ylang yağı, çay ağacı yağı, portakal kabuğu yağı, mandalina yağı ve limon otu yağı sıkça tercih edilen uçucu yağlardandır. Bununla beraber yağ dışında difüzör kokusu olarak esanslarda kullanılabilmektedir. Okyanus kokusu esansı popüler Difüzör kokusu olarak kullanılmaktadır. Okyanus ferahlığı esansı kendine has ferahlatıcı kokusu ile sizi etkileyecektir.

Bir diğer difüzör türü kamış difüzörlerdir. Bu tarz oda kokuları içerisine koku çubuklarının yerleştirildiği bir kaptan oluşmaktadır. Koku şişesinin içerisinde ki esansı yada aromatik bitkisel yağları kamışlar odaya yaymaktadır. Reed Diffuser olarak ta adlandırılan oda kokusu en iyi şekilde hava sirkülasyonunun olduğu yerlerde çalışmaktadır. Dolayısıyla koridorlar ve banyolar bu konuda ideal yerlerdir. Okyanus esansı kamış difüzörlerde de çok iyi bir şekilde kokularını yansıtmaktadırlar..

Oda Kokusu Esansları

Oda kokusu esansı ve parfümü kaliteli olmalıdır. Aynı zamanda kalıcı ve ferahlatıcı nitelikleri bulunmaktadır. Sabunaria olarak en kaliteli esansları sizler zevkine sunuyoruz. Bütün esanslarımızın analiz ve alerjen raporları, ifra belgeleri, msds ve tds sertifikaları mevcuttur. Toptan esans satışları ve aromaterapi difüzör yağları mevcuttur. Toptan oda parfümü, sabun esansı, mum esansı ve kozmetik esanlarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…